Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Óbudán a Szentendrei úton a...

Óbudán a Szentendrei úton a Flórián tér közelében 3 emeleti lakásban mennyire zavaró a járművek zaja ha az ablak a Szentendrei út felé néz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ezt ennyi alapján nehéz eldönteni. Én sokáig a város egyik leghangosabb részén éltem, de annyira jó volt a nyílászárók minősége, hogy a lakásba a sziréna is alig hallatszott be. Pedig ház előtt ment a villamos, buszok, minden. Illetve az is számít, hogy téglalakás volt.
2022. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Az uj nyilaszaro teljesen kiszuri. Udv a Florian terrol.
2022. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Flórián térnél lakom, teljesen csendes ez a rész. Hol vennél lakást melyik házban?
2022. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szentendrei útnál lakom, odanéznek az ablakok, de a nyílászárók elég jók, szóval alig hallani be valamit.
2022. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Melyikőtök csaj ?
2022. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez akkora baromság amiket itt írnak a flórián tér az egész város egyik legzajszennyezettebb része.
2022. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Más saját, személyes (több éves) tapasztalatát baromságnak titulálni rendkívül magas intelligencia szintre vall.. Ja várjunk csak, mégsem.

Évek óta lakunk a Szentendrei úton, meglehetősen közel a Flórián térhez és mivel nagyon jók a nyílászárók alig hallani be valamit! Több, mint 8 hónapja már az unokatesóm is a Szentendrein lakik, neki sincs semmi gondja a zajjal.

Erősen vitatnám azt is, hogy az egész város egyik legzajosabb része a Flórián tér. Sok helyen laktunk már Pesten belül, ennél mindenhol csak zajosabb volt.

2023. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De ki a tököm mondta, hogy az?! Nem az, de nem is a legzajosabb, ráadásul egy jó nyílászáró csodákra képes. Pont ez volt a kérdés, hogy mennyire zavaró!! Leírták itt többen is, hogy számukra nem az! Mit lovagolsz továbbra is a semmin? Nem is értem amúgy milyen jogon kérdőjelezed meg és vonod kétségbe más sok SZEMÉLYES TAPASZTALATÁT.

Ha neked annyira hangos, akkor költözz el a hiszti helyett, ne másokkal kötekedjél. Laktam már ennél sokkal zajosabb helyen is, nekem egyáltalán nem zavaró, mint ahogyan láthatóan másoknak sem. Akkor sem, ha még háromszor földhöz vered magad.

2023. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8as kíváncsi lennék melyik út zajosabb budapesten mint a Szentendrei út? Még a Váci út vagy az üllői út de még az alkotusás utca is kevésbé forgalmas. Nos?
2023. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a Szentendrei út a legzajosabb és legforgalmasabb út a fővárosban. Ha mégis, akkor valószínűleg a Szentendrein kívül nem igazán jártál Budapesten belül máshol.


Ott vannak kezdésnek a körutak, pl Nagykörút, Kiskörút. A Kossuth Lajos utca, pláne az Astoriához közelebb eső része. Nagykörúton belül is Szent István körút (ami közelebb esik a Nyugati felé), illetve maga a Nyugati pályaudvar környéke. Na meg az Erzsébet körút Blaha Lujza térnél (Rákóczi út) levő része. Ezek messze zajosabbak és forgalmasabbak is, mint a Szentendrei. De brutál forgalmas a Hungária körút (Róbert Károly is végig be van már állva délután) is, szinte nem tudsz ott végigmenni úgy, hogy ne lenne több kilométeres dugó. A Szentendrein is szokott lenni, de nem akkora, mint a fent említett utaknál. Azzal sem értek egyet, hogy az Üllői kevésbé forgalmas. És persze ne feledkezzünk meg az autópályák bevezető szakaszairól se, a felüljárók közelében levő szakaszok, mint BAH csomópont, Róbert Károly körút stb.

Amúgy a kérdezőt nem a forgalom érdekelte, hanem a zaj, márpedig a Szentendreinél vannak sokkal zajosabb részek is Bp-n, lásd fentebb. Fogadd el, hogy nem mindenki tartja zajosnak a Szentendreit jó nyílászárók mellett és ne hőbörögj azon, hogy másnak más a személyes tapasztalata, mint neked.

2023. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!