Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd macskája napok óta...

Szomszéd macskája napok óta elviselhetetlenül nyávog. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Olyan hangja van, mint akit éppen ölnek, nem is tudom semmihez se hasonlítani és 3 napja folyamatosan, ma már hajnal 4kor is hallottam! Tegnap felmentem, hogy mi a francot csinálnak vele, de lerázott egy pillanat alatt a csaj azzal, hogy magammal foglalkozzak. Nem túl barátságos a természete. Nem simán nyávog, hanem vírnyit vagy nem tudom milyen jelző lenne rá jó.Rendőrt hívni nem akarnék, de ha nem fejezik be az lesz. Ha azt mondom

lehet kínozzák ki jön a rendőrség?


2022. jan. 12. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy párzási idöszak jött rá
2022. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig tart az??
2022. jan. 12. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted egy macsakavernyogásra majd kijön a yard? Le fogják üvölteni a fejed a telefonba, hogy a hatóságot ne zaklasd már ilyen hülyeségekkel.
2022. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat talan par napig- 1 hetig tart ez az orult nyavogas, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem az, hogy egy ivaros benti macska akar 2-4 hetente is tuzelhet.

Kerdezd meg a szomszedot finoman, hogy terveznek-e ivartalanitast, mert ez kibirhatatlan igy.

Eleg gaz, hogy elhajtott, nekem is volt ivaros nosteny cicam (egyszer hagytam csak tuzelni, azt is veletlenul) elviselhetetlen volt a zaj, de persze nyilvan o szenvedett a legjobban. Szoval en tokre megertem, hogy zavar, de talan szerencsed van es epp mutetre varnak, csak tuzeles alatt nem lehet megcsinalni.

2022. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Nébih állatvédelem, jegyző
2022. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beteg?
2022. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon jellemzo az orult nyavogas napokig egy betegseg eseten, mert faraszto es nyilvan ha alapbol le van gyengulve, nem lesz ereje.

Ez tuti, hogy tuzeles lesz, irta is a kerdezo, hogy nem siman nyavog, tipik ilyen.

2022. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerezz neki vagy egy kandúrt, vagy egy kutyát!
2022. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!