Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, ha a falusi boltban az egyik eladó állandóan kiröhög, kigúnyol?

Figyelt kérdés
De már évek óta ahányszor bemegyek ezt műveli... Csak sajnos ez a bolt van egyedül... Ma odanéztem, akkor gyorsan abbahagyta... Vagy belépek és nyerít, gúnyol a többinek... Annyira elegem van belőle, hogy hihetetlen, általában a hajamon szokott, amikor nincs kivasalva, de aztán ki tudja... Legtöbbször sikerül elkerülni, de nem tudom, mikor van műszakja...
2022. jan. 16. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a boltvezetőt,ez megengedhetetlen.Én azonnal kirúgnék egy ilyen alkalmazottat
2022. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Boltvezető, panaszkönyv, aztán majd lecsitul.
2022. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Személyes vélemény is vélemény. Ha az ember vásárol valahol, segít az embereknek, hogy aztán ők is segíthessenek magukon, másokon.
2022. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda többet. Ha mégis muszáj nézz át rajta (és tegyél panaszt).
2022. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nincs másik bolt... Tudom, hogy elfogadhatatlan, mert ha pillangónak öltöznék sem alázhatna meg, meg a személyes konfliktusát sem a boltban rendezi... De egy ideig mással vásároltattam be, mert sokszor a bőgés kerülgetett, mikor a bolt másik végéből hallottam a viháncolását, hogy hogyan néz ki a hajam... Egyszer még elnéztem volna, de ez... Most másikkal kabaréztak rajtam, odanéztem, akkor nagyon gyorsan elfordultak és ilyen félig visszatartott nevetéssel meredtek maguk elé... Szánalmas volt...
2022. jan. 16. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem laktam faluban, nem tudom átérezni a helyzeted, milyen az, amikor csak egy bolt van a lakhelyemen, de én kiállnék magamért, és elkérném a panaszkönyvet, és írnék bele. Nem kötelező ott vásárolni, de megillet téged az, hogy lelki bántalmazás nélkül igényhevehess egy szolgáltatást, pláne aminek monopóliuma van a faluban.
2022. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgatnám.
2022. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!