Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon mi zajlódhatott le a nő...

Vajon mi zajlódhatott le a nő fejében?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hoszzú lesz, köszönöm, ha elolvasod.

Nincs egy éve, hogy ideköltöztem ebbe a kisvárosba Bp. agglomerációjában. Mint egyedülálló 40+ pasas. A Facebookon a település közösségének van egy csoportja, elég aktív élet zajlik. Magam is csatlakoztam, bármikor jól jöhet. A minap feldobták a témát, hogy szabadidőt itt mivel, hogy lehet eltölteni, mik a lehetőségek, stb. Én is beírtam, hogy bár a munkám miatt keveset vagyok a településen, de itt és itt szoktam sétálni, kellemes útvonal stb. Nem sokra rá beírt egy hölgy, hogy jaj de jó, hogy feljött a téma, mert ő most költözött ide és mennyire örülne, ha 40-50 közötti emberekkel meg tudna ismerkedni, szabadidőtöltés, sétáló társak tekintetében. Én ráírtam Messengeren, hogy én voltam az egyik, aki beírt, ő egyből keresztnéven szólítva visszaírt, érdeklődött, hogy meséljek magamról stb. Én megírtam neki, hogy hol és mi a munkám, illetve a kontextusra tekintettel azt, hogy pl séta vagy kocogás szempontjából mik lehetnek a jó időszakok, hogy milyen a beosztásom stb. Kiderült, hogy ő home office-ban dolgozik, tehát nem nehéz összehozni. Kérdezett tovább, hogy van-e gyerekem, családom, stb. (No itt teszem hozzá, hogy a hölgy kellemes megjelenésű, de itt elsősorban szabadidőpartnerség miatt indult a diskurzus, bár megvallom, hogy nem lett volna ellenemre több sem, de nyilván nem ezzel kezdünk, eleve sosem szoktam online udvarolgatni, azt meghagyom IRL). Lényeg, hogy mikor kifejtettem, hogy hogy élek, mit dolgozom, bekérdezett, hogy mi a munkám, mi a foglalkozásom. Elkerekedett a szemem, mert előtte fejtettem ki kb fél perccel, de egyefene, megint leírtam. Utána kérdezte, hogy amúgy a szabadidőmben mit csinálok, csajozom? Mondtam neki, hogy nem feltétlenül, mivel vannak hobbijaim is, ezeket is leírtam neki. Persze közben én is kérdeztem, róla is megtudtam, hogy elvált, két felnőtt gyereke van, de itt most egyedül él, stb. Szóval mikor kifejtettem elég részletesen, hogy mik a hobbijaim, megint bekérdezett, hogy "és mi a hobbid?". Na itt még tágabbra kerekedett a szemem, de nem akartam őt le retardáltozni, inkább azonnal visszakérdeztem, hogy "Te mivel töltöd a szabadidődet?" Mire ő egyből belém áll (kb 3 perce csetelünk), hogy "Én kérdeztem előbb!". Mire én, hogy elvegyem az élét, visszaírok neki, hogy "Oké, de én még a kérdésed előtt írtam róla, hát nem figyelsz?" és egy röhögő szmájli. Erre ő: "énénénén" - ennyit írt vissza. No én itt bontottam a párbeszédet, nem tiltottam le, csak nem reagáltam rá már.

Kérdezem én, szerintetek mi zajlott le a fejében? Kérdez, válaszolok, van, amit magamtól is elmondok, erre olyanba bekérdez, amit pont kb 10 másodperce írtam le. Tényleg úgy voltam vele, hogy "Most itt mindenki hülye?" - vagy mi a szösz? Meg nem értettem, hogy mi ez az "énénénén" beszólás, illetve, hogy melyik lovon és merrefelé ült. De hátha itt valaki jobban vágja a női gondolkodást, és meglát olyasmit, amit én suta módon nem. Tényleg nem voltam sem bunkó, sem rámenős, totál diszkréten, a szabadidős dolgokra koncentrálva kommunikáltam, semmi "pasis hülyeség" nem volt. Olyanok válaszoljanak, kérlek Benneteket, akik segítő, konstruktívak, mert nem ellenségeket keresek, csak kíváncsi vagyok, hogy "EZ MEG MI VOLT?"



2022. febr. 4. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem fogyatékos..lehet csak be van kattanva :d na de szerintem vissza irhatsz neki "ez meg mi a f.z akár lenni"?. Lehet kicsit észhez tér ha észre veszi hogy kicsit felhúzott.


De amúgy gondolj arra hogy alapvetően rendes tőle hogy csak úgy rád írt...akkor talán nem lesz ennyire idegesítő.

2022. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tippem, hogy az előző saját "Én kérdeztem előbb!" mondatát nyomatékosította az "énénénén"-nel, miután figyelmen kívül hagyta azt, hogy te már közbevetetted, hogy "Oké, de én még a kérdésed előtt írtam róla, hát nem figyelsz?"... De lehet nem ez a magyarázat..
2022. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet részegen írkàlt
2022. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is találkozom ilyen emberekkel, akikkel egyszerűen annyira más a kommunikációnk, hogy nem bírjuk egymást megérteni, hiába próbálkozunk. Nem érdemes erőltetni, ne bánd ezt a dolgot. Lehet tényleg csak poénkodni akart, csak nem jött össze hehe
2022. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem noi gondolkodas, ez defekt.
2022. febr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet közben 3 másik pasival is írkált,így nehéz 1-re koncentrálni.
2022. febr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Be volt állva.
2022. febr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!