Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol vannak pesten olyan...

Hol vannak pesten olyan jumbuj utcák ahol napközben is rablásveszély van vagy hogy megkéselnek, megölnek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 8. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Jumbuj 🤣 Az meg mi?! 🤣
2022. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem tanulj meg írni.
2022. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Bárhol!

A tősgyökeres pesti biztos nem fog kirabolni, megkéselni, megölni.

A brazilokat meg ismered, itt is vannak bőven és kiszámíthatatlanok.

Aztán hogy ki keveredik fel Pestre bárhonnan az országból, vagy határon túlról és merre mászkál, azt nem lehet tudni. Azokat elkerülni csak szerencse kérdése.

Volt év, amikor Blahát megszállták a román cigányok. Ki lehetett volna akkoriban ott osztani az egész Btk-t.

2022. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Már megint egy szerencsétlen, aki összekeveri Budapestet egy Mexikói gettóval.
2022. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon rossz, lehangoló szakaszok pl. a Határ út egyes részein, a Szabolcs utca környékén, vagy a nyócker belső bugyraiban. Korábban a Gubacsi út - Illatos út sarkán állt a hírhedt dzsumbuj nevű nyomortelep (már lebontották), vagy a szintén elhíresült Hős utcai gettó (azt hiszem, ez még áll, de már lakatlan). Ezeket mind bejártam (igaz, nappal) és soha semmiféle atrocitás nem ért. Nyilván ha gyakran járnék ilyen helyeken, előfordulna, hogy belém kötnek, de nappali késelések, vagy rablások Budapesten nagyon ritkák.
2022. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Életveszélyes hely nincs, Pest nem Johannesburg alsó gettó, ehol sem. Vannak durva részei amit jobb kerülni (Hős utca, Szabadkai út pl.),de a rablásveszély ugyanúgy jellemző kb az egész városra - nagyváros, nem kell csodálkozni rajta. Késelésre meg bárhol ugyanakkora (a 0-hoz konvergáló esély van) bárhol a városban. Esetleg amit mondanék, hogy az eldugott részeken lévő kiserdőket jobb kerülni (én egyszer a Vasúttörténeti Park mögöttibe tévedtem be, az tényleg veszélyes volt, de nyilván nem mész oda)
2022. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%

Blaha Lujza ter

Nepszinhaz utca

II. Janos Pal Papa ter

Hosok tere

Varosliget

2022. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Blaha
2022. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!