Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bevállaljam,hogy Szegedre...

Bevállaljam,hogy Szegedre költözök?

Figyelt kérdés
Szegeden születtem de már kisgyerekként Budapestre kerültem. De sokat jártam vissza a nagyszülőkhöz amíg éltek,és nagyon szeretem a várost. Sajnos már nincs ott egy rokonom sem. Eléggé megszoktam már Budapestet. De most el kell költöznöm onnan ahol most lakom egy kissebb lakásba egy tragédia miatt. Szívesen visszaköltöznék Szegedre,mert nagyon szeretem de nem tudom,hogy bemerjem-e vállalni. Budapesten olyan kerületekben tudnék venni egy kis lakást amiket nem szeretek. Ezért gondoltam arra,hogy akkor hosszú idő után visszamegyek a szülővárosomba. Ott jó helyeken szép lakást tudnék venni. A munkám olyan,hogy ott is tudom végezni. Megmerjem ezt a váltást tenni,vagy inkább menjek Budapesten egy olyan kerületbe ami nem tetszik?
2022. febr. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Menj külföldre inkább
2022. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a f*sznak válaszolsz ha nem tudsz normálisan válaszolni? Te vadbarom!
2022. febr. 23. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyel Szegeden egy lakast, add ki, a befolyo penzhez tegyel hozza valamennyit, tmes elj egy albiban, de tovabbra is Budapesten, egy olyan keruletben amit szeretsz.
2022. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézd már meg mekkora faszsagot kérdeztél, "koltozek olyan helyre amit szeretek vagy menjek egy olyan helyre amit nem" kicsit nagyon értelmi f*gyatékos vagy ha ezt megkell kérdezned.
2022. febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Menjél már máshova kötekedni te bunkó paraszt!
2022. febr. 24. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
En nem, itt alig van munka. Pesten jobban is fizetni
2022. febr. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!