Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ukrán határ közelében élő...

Ukrán határ közelében élő honfitársaim! Biztonságban érzitek magatokat? Mennyire tartotok attól, hogy egészen a határig elér a háború, még ha hozzánk nem is terjed át?

Figyelt kérdés
Milyen erős a katonai jelenlét a településeken? A menekülteket hogyan fogadjátok? Van olyan, aki annyira tart a háborútól, hogy menekül(ne) az ukrán határ közeléből?

2022. febr. 26. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Hát? Én töcskölök egy ideje egy bitang szép ukrán csajt....talán még szeretem is őt, nem tudom.

Ivano Frankviszk-ből való, a családja is ott él, ami jelenleg nem para...csak a repülő terét rakétázták szét.

Aztán mégis egész nap sír, hogy mi lesz most, pedig a családja jól van.

Szóval nagyon nem érzik magukat biztonságban. Félnek és menekülnek.

2022. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Záhonyban lakom. Őszintén szólva fogalmam sincs, mi lehet még ebből. Vannak rokonaim Ungváron, őket nagyon sajnálom. Egyelőre nem akarnak Magyarországra jönni. Viszont mind reménykedünk abban, hogy ha lesznek is harcok Kárpátalján, itt az EU-s határok közelét talán jobban meg fogják kímélni, hogy ne legyenek incidensek, nehogy eltévedjen egy orosz rakéta és az EU területén landoljon.
2022. febr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
nehogy eltévedjen egy orosz rakéta - nyugi, az NEM fog eltévedni.
2022. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben lakom, ma teletankoltam a kocsit , a pincébe vittem cuccokat, nem tudom mi lesz....
2022. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!