Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mezőkövesd milyen hely?...

Mezőkövesd milyen hely? Milyen ott élni?

Figyelt kérdés
Munkahelyek, munkalehetőségek mik vannak és milyenek? Közbiztonság, közlekedés milyen? Szórakozóhelyek vannak? Programok esetleg? Milyen színvonalúak? Egyéb tudnivalók vannak?

2022. febr. 27. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
közelebb lesz a karcagi birka főző fesztivál
2022. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
A helyiek többnyire szeretik. Szerintem nagyon gáz.
2022. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát,van néhány kft,tesco,lidl,Zsóri fürdő,reumakórház,gimnázium ,középiskola,4 általános iskola,óvodák,tanuszoda.

Kínai áruházak,kisebb boltok.

Szórakozni a Movie Club.Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2022. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Falusias. Női neves környékén laktunk.A szomszédok imadtak kerdezoskodni.
2022. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Én utálok itt élni. Egyre több a cigány. A jó környékekre is betelepednek. Nem rég lef0sták a házam falát. Jó volt feltakarítani. A legputrisabb környékek amúgy az Ádám, György utca, Alkotmány út vége/abból nyíló kis utcák. Sok a kóbor nagy kutya. Egyszer már megtámadtak biciklizés közben a fő utcán.

Közlekedés olyan, hogy a főtéri zebráknál direkt felgyorsítanak az autósok és nem engedik át a gyalogost. A biciklisek lazán kivágnak a kocsik elé az utakon, mert kirakják a kezüket 'oszt jóvanaz. Hátra se néznek,ha elütik őket csodálkoznak. A járdán is imádnak 1 centire száguldozni a gyalogosok mellett,hátha fellökik őket. Buszsofőrök többsége nem szeret jegyet adni. A pénzt elveszik, max 100 ft-tal kevesebbet és szevasz. Ha kérsz jegyet akkor süketet játszanak. Távolsági busz kisebb környékbeli falvakba néha 1 órát is késik vagy nem jön (jártam már így). Vonattal nem volt még gondom.

Szerintem is elég falusias. Pletykásak, kíváncsiak az emberek nagyon.

2022. febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pkykásak kíváncsiak itt,ezt én is aláírom. Náha én is azt érzem, mintha valami kis faluban élnék. És az itteniek a pletykákkal dobnák fel unalmas kis életüket.
2022. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a kicsi territóriumát védi. Zsúfolt a központi része. Nincs egy épkézláb, megfizethető, működő, értelmes étterme a központban. Az emberek tolakodóan kíváncsiak azokkal szemben, akiket nem ismernek. Nem lehet normálisan leparkolni. Nagyobb esők után elönti a belvárost egy kisebb árvíz. Az emberek érdekvezéreltek arrafelé. A romokban heverő néhai szovjet katonai repülőteret úgy védik, mintha ott tárolnák a Magyar Nemzeti Bank aranykészletét, - holott oda már csak vinni lehetne. -Érdekes, hogy amíg nagyüzemben, - ipari méretű pofátlansággal - hordták szét, addig nem volt "gazdája"! A környék rá van telepedve az idegenforgalomra, de hideg fejű számítással kezelik ezt, - valahogy olyan ez az egész, amit egy város határt jelölő táblával lehet jellemezni: Amikor befelé mész a városba, azt olvashatod rajta - virtuálisan, - hogy "Isten hozott!". Amikor kifelé mész a városból, akkor meg azt olvashatod ugyan ennek a táblának - a másik oldalán, - hogy "Ördög vigyen!" Inkább hírhedt, mint híres!
2022. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomika101 ***** válasza:
100%

Lassan 20 éve élek itt,de egyre rosszabb. Az emberek(főleg a nagy matyók),nem változtak,az életkörülmények egyre rosszabbak.

Van a szép fő utca,meg a stadion,és ennyi. Ezektől pár száz méterre szemét,gaz,bűz. Főleg a "nagy"templom mögötti részen. Vannak látványberuházások,amikből sokat lehet az"elitnek"lopni,majd verik a mellüket,hogy ezt is megcsináltuk. A kormánypárt propagandája még a csapból is folyik.

Télen hóeltakarítás nincs,csak a Fő utcán,meg a templom parkolóiban.Persze a "közeli" vállalkozó ezért is zsebre rakja a pénzt.

Sok tősgyökeres matyót ismerek-tisztelet a kivételnek-arrogánsak,kíváncsiak,nagyképűek,azt gondolják,ők sz@rták a spanyol viaszt. Egyre több a kissebségi,rendőrség néhány helyre még autóval se mer bemenni. Kreszt nem ismerik,azt a "Mezőkövesd" táblánál el kell felejteni!

Röviden ennyi. Ha egyéb körülmények engednék,én már elhúztam volna innen.

2022. márc. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!