Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 2,8 milliós m2 ár túlárazott...

2,8 milliós m2 ár túlárazott vagy ennyi és kész-el fogják adni, ill már el is adták ennyiért? 168 milliós egy nem is nagy 60 m2-es lakás...

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Természetesen irreálisan túlárazott, de ettől még lehet, hogy már eladták.
2022. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Vannak olyan helyek, ahol ez nem kirívóan magas, pl a Bazilikára vagy a Dunára néző lakások Pesten.
2022. márc. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
éhes disznó makkal álmodik? Ennyi azt kész. Keress másik lakást.
2022. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"éhes disznó makkal álmodik? Ennyi azt kész."



Ember, én annál az irodánál melózok, aki eladja. nekem csak jó ha elkel, sőt kár hogy nem 2x annyiért kel el...


de ha lenne 160 misim, eszem ágában nem lenne egy 60 m2-es szar lyukért kiadni egy zajos Váci úti új építésú nyúlketrecben....


vidéken 40 misiért saját garázzsal borpincével medencével fedett pajtával 2 szintes családi házat kapok...

2022. márc. 13. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
De nem mindenki akar vidéken élni (Pl én sem). Kár ezen ennyit pörögni.
2022. márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

Te biztos jobban tudod, mint én, de minden azon múlik hogy hol helyezkedik el egy ingatlan. Más egy kisebb városban vagy faluhelyen és más a főváros. És bizony ha még így is van rá kereslet (ha a csak külföldieknek akkor is), akkor még mindig lehet feljebb tornázni az árakat. Ez van sajnos.


#3

Rosszul írtad a mondást!

Helyesen így szól:

Éhes makk, disznókat álmodik. :D

2022. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Na váltottál alapítványi iskoláról ingatlanozásra?

Ha ebben dolgoznál pontosan tudnád mennyire reális az ár, ahogy azt is tudnád, hogy a négyzetméter csak egy dolog a sok más mellett, ami meghatározza mennyit is ér.

2022. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Ja alapítványi suliból kitették úgy tűnik.
2022. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lakás beosztása, helyiségek arányossága. Hely, fekvés, magasság, panoráma, világosság, zajszint, közlekedés. Építési idő, stílus, műszaki állapot, energiagazdálkodás, csatorna, rezsi, stb.

Biztonság.

Ez a meghatározó.

2022. márc. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!