Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A gyerekek az utcából csak...

A gyerekek az utcából csak elöttünk játszanak vagy mellettünk, lehet valami jogi lépést tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

(Kertes ház)


Rám és a haveromra mindig szoltak vagy az én vagy az ő szüleik ha hangosak voltunk,


mivel a szüleiknek is annyi iq-juk van mint a gyerekeknek nincs más megoldás, mivel kiküldik játszani őket és le se szarják estig hogy mit csinálnak, volt hogy a szomszéd idôs özvegy néninek aki nagyon rendes és csendes a bokrát tépkedtek akkor se szóltak rajuk a szüleik csak a néni, egyszer nem szólnak rájuk hogy halkabban, ők addig a házban vannak csukott ablakkal, a baj az hogy a frissen ideköltözött család gyerekei összebarátkoztak az elöttünk lévő szomszéd gyerekeivel szóval 99% elöttünk megy a visítás, mindegyiküknek van szép nagy kert de csak elöttünk vannak mert ugye itt vannak a haverjaik


A beszéd nem sokáig hatott mert eltelt egy kis idő és megint ugyan az megy


Lehet valamit tenni jogilag vagy próbáljak meg újra beszélni velük?



2022. máj. 1. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Közterületen azt csinálnak ami nem tilos.
2022. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, amit csinálnak. Viszont pl mikor a gyerekek visítanak, kapcsdold be flexet, túráztasd a motort, ha üvöltve sem hallják egymás hangját, majd arrébb mernnek.
2022. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rakjál ki valami gyerekriasztót. Nekik nem tilos a házad előtt visongani, de neked sem tilos motivációt adni nekik, hogy arrébb menjenek.
2022. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Közterületen ott játszanak, ahol akarnak. Múltkor én leültem egy padra éd jött két kislány egy anyukával és a gyerekek megálltak előttem, és eljezdtek labdázni. Renfeteg helyük lett volna, úgyhogy nem értettem az anyukát, hogy miért nem szól nekik, hogy ne az aurámban játszanak.
2022. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
4. és elrúgtad a labdájukat? Vagy valami még gonoszabbat tettél?
2022. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

#5:

Én előkaptam volna a pillangókésemet és kilukasztottam volna azt a k*rva labdát. Azért álljon már meg a menet.

2022. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak arrébb mentem. :D


Azért fél méterre hogy megálltak, kicsit zavaró volt. Jó nem zavart volna, hogy ott játszottak velem szemben, ha kicsit messzebb lettek volna. Tehát nem a labda volt a gond, hanem az aurámba mászás.


De ez kb olyan, mint amikor leülök a téren olvasni és van több üres pad, de a bácsi pontosan mellettem foglal helyet, kérdez valamit, válaszolok, mire hirtelen egy hosszú monológba kezd, ahol egy levegővétellel olyan dolgokat elmesél a múltjából, amihez semmi közöm és 20 percig beszél, majd, amikor szólok, hogy most már ideje lenne mennem, akkor bólint és egy újabb monológba kezd bele.

Lehetek szemét, hogy ez zavar, mert biztos magányos a bácsi, meg hát hadd üljön le oda ahova akar, de én nem vagyok pszichológus és nem is szeretem, ha belemásznak az aurámba.

2022. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Én a gyámhivatalnak írtam be. Nekem labdával dobálták a kerítésem és a házam falát is a kis dögök. Fotóztam is.

A levelembe részletesen leírtam mi a gond, illetve úttest mellett játszanak ami rájuk nézve is veszélyes. Kimentek a szülőkhöz, nem tudom mit beszéltek. Egy ideig nem fociztak, majd megibt rákezdtek. Megint írtam, abba maradt.. Örökös körforgás.

2022. máj. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. máj. 2. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!