Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szolnok milyen város? Van ott...

Szolnok milyen város? Van ott operátor munka? Érdemes odaköltözni családdal?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Van, csak szarul fizet nagyon. Dolgozni viszont sokat kell. Nem egy kicsi város munkát találni lehet van bőven. De a gyárak nem fizetnek valami jól betanított munkára. Egyébként tényleg nem rossz város van minden ami kell, én szeretem. Viszonylag biztonságos is.
2022. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rossz, van, nem.
2022. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
dehogy jó város. egy rakás nagy kaka az egész. itt nőttem fel, tudom.
2022. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez nem igaz. Van minden ami kell. De tény hogy vannak jobb helyek. De azért nem rossz város ez. És nem is késelnek meg legalább. Tényleg minden van ami embernek kellhet, nem értem miért mondod. Én Szolnok mellett lakom kis faluban de legszívesebben bent laknék Szolnokon. Irigylem akinek ott van ingatlanja.
2022. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, operátori meló szerintem mindenhol van, ahol gyár(ak) van(nak).
2022. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyukám Szolnokon az Eagle Ottawában dolgozik operátorként, 170-180 ezret keres.


Szolnok előnyei: Olcsók az ingatlanok országos szinten nézve. Itt 15 millióért még mindig lehet kapni másfél szobás panellakást, vagy 25 millióért pl. nagyobb 3 szobás tégla lakást. Pest 1 órára van kocsival. (Én/mi szoktunk feljárkálni hétvégére Pestre programokra.)


A többi előnnyel és hátránnyal is egyetértek, amiket a többiek már leírtak.

2022. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!