Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyunk ,hogy a szomszed...

Mit tegyunk ,hogy a szomszed cigifustje ne jojjon be a nappalinkba a teraszrol?

Figyelt kérdés

Szomszedosak a teraszaink. Belvarosi tarsashaz felso szintje,az eg felett nincs semmi. Csak egy 2,5 meteres uveg valaszfal van.

Az o teraszuk mienhez kozeli reszen van asztal szekekkel. A tolunk tavoli reszen meg a gyerekeknek csuzdapark stb. Azon az oldalon nincs szomszedja,akit zavarna ….


Illetve a gyerekek hangoskodasa,hisztizese is zavaro.



Nagyon zavaro a cigifust. Mi nem dohanyzunk.


Nincs kertje egyikunknek se,ez sajnos egy belvarosi tarsashaz…



#Hullazsak,kert nincs #Ez nem kertvaros,hanem belvarosi tarsashaz!! #Udvariassag,diplomacia,eredmenyesseg
2022. máj. 13. 03:09
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
64%

Költözz tanyára, ott nincs szomszéd.Viccet félre téve jelezted már neki a problémát?

A gyerekekkel nincs mit tenni, de adohányfüstöt mondhatod neki. Én is dohányzom mégse szeretem a nemdohányzókat zavarni vele. Falun lakom, itt sincs másképp. Pl mikor a szembe szomszéd mindig vasárnap délután nyírja a füvet, két házzal arrébb meg teheneket tartanak képzeld mennyi légy van a környéken. Szóval ilyen az eggyüttélés.

2022. máj. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ugyanez a bajom nagyvárosi tömbházban az alsó szomszéd főzésével. Iszonyatosan büdöseket főz, emellett pluszban szerintem kb. Húsvétkor és Karácsonykor fürödhet, mert akárhányszor megyek el mellette, még illatosnak sose éreztem.

Szereltess légkondit és zárd be az ablakot! Most, hogy lassan berobban a nyár és már itt van az az időszak, hogy éjszaka sem lehet fázni, éjjel szellőztetek, nappalra meg becsukok mindent, és ha melegem van, vagy rossz a levegő, akkor bekapcsolom a légkondit. (Amíg meg lehűti a lakást, addig másik helységben tartózkodom.)

2022. máj. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem aki gyerekcsúszdát tesz a teraszra, azzal teljesen felesleges beszélned, hogy ne dohányozzon kinn, mert zavaró.

Nem is értem, az ilyen nem gondol bele a zajba és a többi ember helyzetébe, aki ott lakik?

2022. máj. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

#3

Mer hol dohányozzon? Az ember azt hinné, a saját teraszán mar csak cigizhet, de úgy tűnik, nem :D

2022. máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg szerintem itt nem is teraszról van szó, hanem erkélyről de ez gondolom mellékes
2022. máj. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
5: Igen. Szerintem is. Felső szinten, azaz a földszint felett erkélyről beszélünk, akkor is, ha az akár olyan családi házban van az emeleten, aminek történesen akár terasza is van.
2022. máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

#4

Lemehet a ház elé például. (A 80 éves nagymamám is képes rá, mielőtt azzal jönnél hogy az megerőltető.)

2022. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem megerőltető. De ha dohányoznék, én is a saját erkélyemen tenném.
2022. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

Be kell csukni az ablakot!


Rövid az az időszak egy évben, amikor úgy lehet nyitva az ablak, hogy a lakás ne hűljön ki, vagy melegedjen fel tőle.

2022. máj. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

#7

Nekem pl ez nem életszerű. A 8. emeleten lakom, home officeban dolgozom, arra a 2 perc cigizésre kimegyek az erkélyre, majd vissza dolgozni. A 80 éves nagymamád nyilván ráér lemenni, én nem, mert munka van, csak egy gyors cigi az erkélyen, aztán go vissza a laptop elé.

2022. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!