Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakásvásárlás szempontjából...

Lakásvásárlás szempontjából pomáz vagy göd a jobb hely?

Figyelt kérdés
Közlekedés,közbiztonság,ott élő emberek stb.
2022. máj. 14. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Pomáz
2022. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Göd
2022. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
34%
pomáz
2022. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Göd.
2022. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Magasan Göd.

Pomázon rengeteg a cigány, egész cigánytelep is van. Gödön nincsenek.

Pomázról bejutni Bp-re rémálom, Gödnek jó a közlekedése.

2022. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ötös, bocs, de szerintem neked lövésed nincs Pomázról. Én Pomázon lakom, de egyiket se tapasztalom a leírtakból, ma reggel 20 perc alatt értem be a munkahelyemre Budapesten, a HÉV hétpercenként jár csúcsidőben és félóra alatt a belvárosban vagy vele. Nekem a rémálomról kicsit más fogalmaim vannak. Cigányokat hónapok óta nem láttam, Csobánka felé valóban vannak, Pomáz viszont nagy kiterjedésű város, biztos vagyok benne hogy Göd se hófehér, ahogy semmilyen agglomerációs település sem az.
2022. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen. Pomázról sokkal jobb a közlekedés mint Gödről. És Gödön is vannak cigányok bőven.
2022. máj. 18. 22:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mint pomázi lakos (Budakalász felőli oldalán lakom), azt mondom nincs nagy baj Pomázzal. Autóval tud durva dugó lenni reggel és délután, de ez az egész 11-es út menti agglomerációban probléma. Pomázról azért még ilyenkor is aránylag jól be lehet jutni Bp belsőbb kerületeibe 1-1,5 óra alatt. Lehet szökni Üröm felé is. Én régebben sokszor a 10-es elkerülőn, majd a hegyen át hamarabb beértem a II. kerületbe, mint a Szentendrei út felől.

Gödről nem tudok nyilatkozni, sosem jártam ott.

2022. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Pomáz előnye a HÉV, Gödé a vasút. Szóval közlekedés szempontjából egyik sem rossz.
2022. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Habár nagyítóval találni olyan időszakot a napban, amikor a vasút hasonló sűrűséggel jár, mint a HÉV, azért egyenlőségjelet tenni a kettő közé kissé erős. Vonatból van 41 egy nap, HÉV-ből 80. (Forrás: Elvira, Futár)

A vonat félóra alatt bevisz a nyugatiba, egy megállója sincs, Pomázról 9 perc az első valóban Budapesti megálló (Békásmegyer), és onnantól kezdve a legtöbb megállónál van valami átszállási lehetőség, fonódóra, 1-es villamosra, metróra, stb. Persze valakinek ez pont nem kell. Én spec nem örülnék, ha a nyugatiba tudnék csak bemenni, mert nem metróvonalon és nem is a körúton dolgozom, szóval simán rászámolhatnék fél-egy órát a menetidőre.


Szvsz erre a kérdésre nem fogsz jó válaszokat kapni, kérdező, vannak a pomáziak meg vannak a gödiek, a százalékokból úgy látszik hogy kb egyformán, és többnyire elégedettek a helyzetükkel, szóval: bárhol :)

2022. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!