Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az zavaró, ha valaki rendszere...

Az zavaró, ha valaki rendszeresen nyírja a füvet?

Figyelt kérdés

Most hogy minden nap esik felénk de azért a nap is süt, gyorsan nő a fű az udvarunkban, van hogy 4 naponta vágni kell hogy szép maradjon.

Szerintetek ez zavaró, ha valaki 4-5 naponta berregteti délután 4-5 fele a fűnyírót? Vagy ez megszokott, akit zavar költözzön panelba?



2022. jún. 9. 08:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs erre valamilyen önkormányzati korlátozó rendelkezés, akkor nyírd nyugodtan.
2022. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy zavaró lehet, de mindennek megvannak az előnyei és a hátrányai, a panelnek és a kertes háznak is.
2022. jún. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 hollófernyiges ***** válasza:
25%
Eléggé zavaró.
2022. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
Rohadt zavaró lehet. Mindenki folyamat üvölt, visít, vinnyog, berreg, brummog, nem igaz, hogy nem lehet csendben maradni sehol.
2022. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2022. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk magát nem nyírja le a fű, szóval kénytelen vagyok vágni.....
2022. jún. 9. 08:55
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Szabad füvet nyírni hétköznap 7-től 20 óráig. Szombaton és pihenőnapokon 9-12-ig illetve 15-18-ig. Vasárnap és munkaszüneti napokon tilos. Szerintem ha betartod nem zavaró.
2022. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%

Először is elég undorító ez a hozzáállás, hogy aki csendben, nyugodtan akar élni, az költözzön panelba, képzeld, a panel is nagyon hangos tud lenni, mert ha a ház másik végében fúrnak hat emelettel feljebb, az is hangosan hallatszik. Ha a szomszéd veszekszik, az is áthallatszik...


A négy-öt napi fűnyírás szerintem bármilyen esetben felesleges, ennél lehet ritkábban, nem kell annak kétcentisnek lenni.

De ha már igen, akkor is van talán csendesebb fűnyíró.


Ami a halál, az a lombfúvó, aminek kb. semmi értelme. (Tudom, nem ez volt a kérdés, csak eszembe jutott.)

Ha csodafüvet akarsz, használj lézert.

2022. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ez megszokott, akit zavar költözzön panelba?"


Te sem éltél még panelban. :-D


Egyébként nekem nem lenne zavaró, nálunk a lakótelepen a parkokban nyírhatnák gyakrabban is, mint szokták, és gyomlálhatnák is a káros gyomnövényeket, mert elgazosodik. Néhányan kutyások szoktunk erre rásegíteni önszorgalomból kutyasétáltatás közben, de nem a mi dolgunk lenne.

2022. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Arra figyelek, hogy lehetőleg délután 4 előtt nyírjam amikor legtöbben talán otthon sincsenek még. De maximum este 6-ig hétköznapokon.
2022. jún. 9. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!