Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A XXI. században létezik...

A XXI. században létezik ilyen,h a gázbojlert le akarom cserélni villanybojlerre és nem lehet megoldani??

Figyelt kérdés

Társasházi lakásról van szó, és már március óta elindítottam a kérelmet az MVM felé, h szereljék le a gázórát. Azt szeretném ha a lakásom teljesen gázmentes lenne. Villanybojlert már be is szereztem.

De folymatosan mindenféle bürokráciai akadályokba ütközöm, újabb és újabb kérelmeket kell benyújtanom. Közben kijöttek egyszer ,de csak hogy kicseréljék mer éppen lejárt valami időtartam,és hiába magyaráztam,h ne szereljenek fel újat,mert úgyis le kell majd szereltetni, csak azért is fölszerelték teljesen fölöslegesen.

Aztán a közös képviselőtől kértek valami papírt,h azt alá kell írnia,de sajnos ő nem túl együttműködő és nem hajlandó aláírni így már megint áll a folyamat. Én lassan az őrület határán vagyok.

Kérem, valaki segítsen, akinek volt hasonló ügye. Hogy lehet ezt megoldani???


2022. júl. 18. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy villanybojlerrel túlléped az átlagfogyasztást.


Miért jó ez neked?

2022. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelen helyzetben a legnagyobb ökörség, amire készülsz.
2022. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert központi fűtés van, az továbbra is gázzal megy.

Csak a bojlert akarom lecserélni.

2022. júl. 18. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel főzől, sütsz?

ne fizesd be a számlákat és talán , akkor kikötik :)

azt se értem, miért nem szereled fel a villanybojlert és a gázbojlert nem hazsnálod,ha ilyen szívügyed a gázmentesség.

2022. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljes mértékben eggyütt érzek veled!!!sajnks nekünk kicsi a fürdőszobánk és nagyon nehéz a villany bojlert megoldani..de kb 3-4 havonta hívogatjuk a gáz szerelőt,mert mindig van vele valami..de csak azt szajkózza mindenki plusz a gáz szerelő hogy ez nagyon jó.. ez így nektek nagyon jó lesz,ehez van alkatrész olcsón stb..hát már nagyon elegünk van..
2022. okt. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!