Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tokodaltáró, Dorog, Tokod...

Tokodaltáró, Dorog, Tokod vélemények?

Figyelt kérdés

Költözésen gondolkozom, jól jönne néhány tapasztalat. Mennyi a roma? Infrastruktúra milyen? Budapestre közlekedés?

Minden véleményt/tapasztalatot szívesen fogadom:)



#Esztergom #Dorog #Tokod #Tokodaltaro
2022. júl. 29. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tátot ismerem. Cigánymentes övezet, nincs no-go zóna. Szépek a hegyek, a túrázási lehetőség kimeríthetetlen. Amióta van Aldi, még vásárolni is lehet. A spar se lenne rossz, de ez csak egy franchise partner, és brutál alacsonyan van a léc... hulladék a táti spar.


No-go zóna pl Esztergom, régi buszállomás környéke. Ott csak dzsippót láttam, de elvileg már máshol van a buszvég.


Budapestre van az eszergomi busz és az esztergomi vonat. Tokodokról átszállás kell: be kell jutni Dorogra, busz. A csatlakozás tűrhető, de nem kellemes... jobb lehet a P+R.


Jut eszembe.. Dorogon van egy brutáljó strand, Palatinus tó nagyon ajánlott így nyáron.

2022. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tokodaltárót felejtsd el. Tele van kisebbséggel, pár hete üvöltött utánam az egyik, mikor hazafelé bicikliztem piacról. Ezen kívül nincs ott semmi, és még csúnya is.


A többi meg attól függ, mit is szeretnél. Itt nőttem fel a környéken de nekem már nagyon elegem van abból, hogy alig van itt vmi. Bpre busszal már alig lehet feljutni Tátról.

Az utolsó igazat írt tokodi közlekedésről, de ez már nagyjából Tátra is igaz.

Reggel 5-6 körül megy pár közvetlen járat Bpre, aztán legközelebb délután, ergo mehetsz be Dorogra átszállni.

Van Aldi, ami pozitívom, de kisebb boltok, zöldségesek folyamatosan zárnak be. A Spar tényleg katasztrófa, ahogy pár bolt kivételével minden.


Tokod: tiszta levegő, csendes, kisebb, mint Tát.


Dorog: sokat fejlődött, de nem élnék ott. Igazából egy ronda iparváros.


Ha van autód és kisgyerekes vagy, akkor tudnám igazán ajánlani Tátot vagy Tokodot, esetleg Esztergomot (Egom-kertvárosot nem, putri sok kisebbséggel), de am a fiatalok többsége elköltözik a környékről. Az sem elhanyagolható, hogy van-e vmi piacképes végzettséged, mert ha nincs, gondban lehetsz a környéken.

2022. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tokodi tiszta levegőt azért csak fenntartással... így télen bizony meg tud rekedni a hegyoldalban a levegő, és mivel sokan szeméttel fűtenek, ez azt jelenti, hogy mindenki kap a szemétfüstből, ami akár napokig nem mozdul semerre, csak gyűlik és gyűlik.
2022. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!