Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédok, mi a véleményetek,...

Szomszédok, mi a véleményetek, ha valaki napközben hangosan rockzenét hallgat?

Figyelt kérdés
Természetesen estére kikapcsolja, tehát az alvást semmiképp nem zavarja

2022. aug. 2. 11:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha kihallatszik, az már baj.
2022. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Metionin ***** válasza:
71%
Semmi, én is szoktam jellemzően 14-16 óra között, mert olyankor lazább a munka (otthonról dolgozom). Napközben mindenki azt hallgat, amit akar, pláne hogy az emberek úgyis dolgozni vannak a nap nagy részében. Nekem eddig senki sem tette szóvá, bár nem is bömböltetem annyira, mert itt ülök mellette a gépnél. Főzés közben szoktam még hangosan metált hallgatni, arra sem panaszkodtak még :D
2022. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha megküldöm otthon a hangládát, előtte mindig becsukom az ablakokat. Közösségben élünk.
2022. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy órát szól az alsó szomszédomnál a zene, nem örülök neki, de elfogadom, hogy nem bénulhat le csak azért, hogy én jól érezzem magam. Ugyanakkor a hosszabb távú zenebona már zavarna, mert a pihenéshez való jogomat érezném vele sértve. Nagyjából - és szerencsére - pont egy órát szokott odalent hangosabban szólni a zene és az sem napi rendszerességgel, - úgyhogy szerencsésnek mondhatom magamat e tekintetben.
2022. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Egy-két órából semmiképp nem csinálok problémát. Nem múzeumban élünk, napközben úgyis mindenki csinál mindent, valamelyik lakásban tuti elkezd fúrni valaki, a kiskölykök visítanak az ablak alatt, a nagyothalló bácsikánál meg üvölt a tévé, ha bekapcsolja, stb.
2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

A zene típusa igazából mindegy, mert úgyis lesz valaki akinek pont ez nem fekszik.


Szerintem az aranyszabály az, hogy ha teheted viselj fülhallgatót hozzá, vagy ne ordítson.



Mondom ezt úgy, hogy a párom metál gitáros, és van itthon koncert hangfal ami a képet leveri a falról ha adok neki kakaót. De nem, ezt nem.szoktuk megküldeni, mert a bélesség a cél.


Az egyetlen kivétel az az, ha a szomszéd az agresszor, ilyenkor mihez tartás végett oda lehet vele serdíteni, hogy kicsit észre vegye magát.

2022. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk Debrecenben Tankcsapdát hallgatni csak nem akkora bűn:D
2022. aug. 2. 12:26
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, nem biztos, hogy a szomszéd értékeli, plusz a kedvence se fog a falakon át úgy szólni, hogy élvezze.
2022. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Apámat zavarja ha a szomszéd hangosan zenét hallgat. Ekkor ő is berak valamilyen operát kellő hangerővel míg a szomszéd is zenél. Ezután szomszéd levesz a hangerőböl és az apám kikapcsolja az operát.
2022. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy, én is jellemzően hangosan hallgatom, de nem órákig.

Az, hogy Tankcsapda, meg Debrecen, tökmindegy. Akkor kötelező mindenkinek élveznie, a falon át is?

2022. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!