Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 34 évesen most vettem egy...

34 évesen most vettem egy kertes házat, van egy BMW 530 D kocsim,meg egy jól fizető munkahely.Mennyire jó ha ezt eltudtam érni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Németben dolgozom, kereskedelmi manager vagyok.Győr-moson megyében élek, határ mentéről ingázok heti szinten, München és az osztrák határ között dolgozom egy közepes multinál.

Fizum nettó 4500-5500 euro, pótlékok, plusz jutalék ha bizonyos nyereség fölött van adott hónapban a cég.

Péntek délben indulok haza, vasárnap este megyek ki mindig.Kinn van egy kétszobás lakásom.


2022. aug. 3. 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Gondolhatod mennyit ér, ha már itt kell vagánykodnod vele, mert élőben a kutyát nem érdekli. 😅
2022. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Az érdekelne hogy ennyi idősen a kortársaimhoz képest ez mennyire jó eredmény az életben?

Mert most úgy tudom Magyarországon is sokan tudtak házat venni meg családi programokra az állam által családi autókat.

Örülnék ha aki válaszol, leírná neki mik vannak az életben és hozzá a korát is.

2022. aug. 3. 12:49
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
1: nekem is ez jutott eszembe... :-D
2022. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért jössz haza?
2022. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Büszke lehetsz magadra gratulálok.

Remélem boldog is vagy, ha esetleg nem vagy az akkor felesleges.

2022. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó, nekem nincs, és nem is lesz sosem ennyi pènzem, házam, pedig idősebb vagyok nálad.
2022. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Házat nem tudtam volna osztrákban vagy németben venni, itt győr-moson megyében határhoz közel 40 millió ft-ért vettem egy 100 nm totál átépített házat,hatalmas udvarral.

Ott csak egy lakásom van, ahol alszok, de arra költeni sem akarok, egy öreg ottani nénitől vettem, meg volt szorulva gyorsan kellett neki a pénzt, úgy lett a lakásom.

azért is melózok kinn egy ideig hogy itthon vagy félre tudjak tenni annyit hogy pár évig ne kelljen dolgoznom vagy vállalkozást indítani belőle.

2022. aug. 3. 13:05
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez neked jó, ezzel boldog vagy, akkor csináld.

Nagyon sokan vannak ennél lényegesen rosszabb helyzetben.

2022. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Magyarország nem az a hely, ahol örül a magyar a magyar sikereinek, - rossz platformra jöttél, hogy ezt megkérdezd!

Itt a hétköznapinál jobb a te mutatód, de azért megfontolt, bölcs, előrelátó, takarékos életszemléletre sarkallak, - ha elfogadsz idegentől egy ilyen intelmet! -Egyszer fent, egyszer lent! Csak okosan!

54/ffi

2022. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
K@rva jó vagy, én ennyi idősen remélhetőleg tudok venni hitelre egy nem túl lepukkant panelt.
2022. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!