Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Min nevetett a lány? Rajtam,...

Min nevetett a lány? Rajtam, a kutyán vagy valami máson?

Figyelt kérdés

Angol bulldogom van, séta után jöttünk haza, szegény nehezen veszi a levegőt és sok idő volt, mire fálmászott a lépcsőn. Közben meg állt a lány és fogta a liftajtót. Már itt nagyon mosolygott, de a liftben kitört belőle a röhögés, nem tudom azért, mert a kutya nem kap levegőt vagy én rontottam el valamit. Nem telefonozott, és fülhallgatót sem láttam nála

17F a lány velem egy korú



2022. aug. 10. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Merném köszöntés meg neki h megfogta az ajtot, na meg na kutya helyett neked már csajjal kene setalgatni kistoki!
2022. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyán röhögött
2022. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már párszor, hogy egyedül hazafelé menet az utcán vagy buszon, random hülyeség eszembe jutott és felnyeritettem, röhögéstől szakadva mentem haza. Nem tudom mit gondolt, aki látott, bár nem is érdekel.

Lehet, hogy a lánynál is egy vicces emlékkel kezdődött, aztán még jött a kutyád is...

2022. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon cukik a bulltype kutyak! Nekem is ilyen van. En is mosolygok,ha latok ilyet. Annyira imadom oket. Ah rogognek meg nyaltenger. Biztos,h imadja o is a kutyad. Naon cuki lehet 😘


Legkozelebb kerdezd meg,h min nevetwtt legutobb: jo ismerkedesi alap is!!

2022. aug. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!