Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nógrád megyében, Rétság -...

Nógrád megyében, Rétság - Érsekvadkert környékén milyen élni?

Figyelt kérdés

Képeken pl. Rétság eléggé hangulatosnak tűnik, mintha 2 domb között a völgyben lenne egy szocreál kisváros, szerintem nem mutat rosszul.

Emiatt gondolkodtam el a kérdésen

De vajon milyen lehet arra élni? Milyen az életszínvonal? Emberek, életivtel, közbiztonság, infrastruktúra, stb.

Érdemes azon a részen letelepedni, vagy elhelyezkedni?


Van itt olyan, aki arrafelé él? Milyenek a tapasztalatai?



2022. aug. 28. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nógrád megye erősen ork fertőzött terület. De vannak kivételek, pl szendehely.
2022. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Odamész, megnézed.
2022. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ingatlanok nem váci meg pesti áron vannak viszont közel van vác és Bgyarmat is. Ha találnék 250 felett fizető melót ellennék ott.
2022. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én balassagyarmati vagyok.

vadkerten nem vennék házat, rétságon igen. vadkerten több roma is van.

rétságon van 3 cukrászda, többnyire kisboltok vannak csak tudtommal. rendelőintézet, tűzoltóság, rendőrség, nagyobb buszmegálló van, bp városkapu 1 óra busszal, óránként jár busz oda-vissza, talán a forgalmasabb időszakban délután fél óránként (Pestről tuti, Pestre nem tudom). vonat nincs ha minden igaz. Rétság külterületén (Pest felé) ipari park van, soksok gyárral. van egy mol kút és egy omv a város 2 végén, az omv talán még a tábla előtt. illetve még 1 kút lesz az ipari parknál (azaz van), de még nem üzemel. ha jól tudom ált. iskola is van, ovi is, bölcsit nem tudom. középiskola gyarmat, Vác vagy Bp, de rétságról inkább vácra, pestre szoktak menni. maga a környezet szép, a rétságon átmenő forgalom viszont nagy. horgászási lehetőség 3 is van pár km-en belül, Diósjenő, Tereske, Bánk. rétságon nem tudok róla hogy nagy "élet" lenne, akár nyári programok, akár szórakozás kapcsán. nagyobb boltok szintén gyarmat vagy vác.

en retsagra a Pesthez való közelsége miatt koltoznek max, es csak ha van autóm. egyébként inkább gyarmat, autóval és busszal is fél óra Rétság, viszont gyarmaton olcsóbbak az ingatlanok szerintem (régebben tuti az volt), több minden van gyarmaton, több a lakás is, nem tudom mi a cél, vannak középiskolák, tesco spar lidl penny, idén nyilik aldi is, mozi, színházterem is lesz ha minden igaz, szórakozóhelyek, éttermek (ezekrol nem tudok rétságon semmit, a zulut tudom hogy van)... írj nyugodtan ha van kérdésed

2022. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Rétság kamionútvonal, láncban mennek egész nap a főúton.
2022. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami jó munkád van,amit akár honnan tudsz végezni akkor meg lehet próbálni.

Először menny el oda, tölts el egy napot.

Másodszor bérelj ott valamit és tölts el ott időt, majd mérlegelj.

Fizetés ügyileg sajnos le van maradva, persze ha valami nagyon jó végettséged van akkor ott is meg tudsz élni.

2022. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Szakmunkásként nyomor ott az élet, valóban ha tudsz otthonról dolgozni akkor jó.
2022. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nyugalomra vágyik annak nagyon jó.
2023. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!