Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha keresztbe...

Mit lehet tenni, ha keresztbe állnak két beállón a teremgarázsban, amelyik közül az egyik az enyém?

Figyelt kérdés

Most vettünk egy lakást, teremgarázs beállóval és egy oszlop között két beálló van. Gondolom kifigyelték, hogy eladták, mert az előző tulaj itt parkolt a kocsijával és kiállt onnét és a kedves szomszéd beálló tulaja újabban keresztbe parkol a két beállón.


Én még nem vittem oda a kocsit, de ez nagyon meglepett, hogy így oda mer állni, mikor az más tulajdona!



2022. szept. 3. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első körben írsz neki egy cetlit a szélvédőjére, hogy a helyeden áll, legyen szíves ezt máskor ne tegye. Én ezt csináltam, amikor hasonló helyzetbe kerültem költözéskor, mondjuk az kültéri parkoló volt, de kiosztott helyekkel. Nekem ez megoldotta a problémát, a feketén parkoló eltűnt onnan másnapra.

Te szerencsés helyzetben vagy, mert simán megtudhatod, kié a másik beálló, vagyis kié a kocsi. Ha a cetlidre nem reagál, akkor becsöngethetsz hozzá, ha meg azután is paraszt, akkor rendőrség.

2022. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen parkolasgatlo fémszerkezetek szerelj egyet rá.

[link]

2022. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!