Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az ami bosszantó egy...

Mi az ami bosszantó egy tàrsashàzi lakàsban?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét vàrnàm,akik tàrsashàzban laknak.

Mi az amit nem szerettek benne?

És ezekért az indokokért mikor tervezitek a költözést?


2022. szept. 5. 19:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Leginkább a zajok.
2022. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lakò.
2022. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Én
2022. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erkély. Az nagyon hiányzik!!! De ez nagyon nagyon!!!

Ajtó csapkodás, amit s mellettem lakó család csinál...na ez a kettő nagyon zavar.

Néha amikor szar napom van jó lenne üvölteni egyet, evvel engedve ki a gőzt, de hát itt nem lehet, egy kertes házban lehet, mert lemész a pincébe aztán nyugodtan nyomhatod.

Összességében elvagyok mert olcsó és meleg!!! Nem horror a fűtés, szomszéd közel van, meg én is neki.

Ez van valamit valamiért...

2022. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Az amikor a szomszéd kezelgeti az asszonyt és te meghallod.
2022. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Lakás és lakás között óriási különbség van. Laktam panelban, azt nagyon nem szerettem. Kicsi volt, meleg és minden zaj áthallatszott.


Most egy relatív új lakóparkban lakunk, nagy lakásban és ez full jó. Nem igazán hallatszik a szomszéd, tágas. A ház környezetét mindig rendben tartják. Alig kell fűteni télen.

Az egyetlen, ami rossz, hogy nincs udvarunk. Azért jó volna nyáron egy kis medence vagy barátokkal kint grillezni.


Így majd, ha anyagilag odáig jutunk veszünk egy házat.


De nem mindenáron: nem költöznék ki csak azért a világ végére, hogy házam legyen. Akkor inkább maradok.

2022. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
69%
Engem nem zavar semmi. Az sem, ha a szomszéd családja állandóan ír ki kérdéseket indokolatlanul, mert ez őket minősíti. Öregek, gondoskodni is tudni kell róluk.
2022. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Az alattunk lakó alacsony iskolai végzettségű albérlők zsírral sütnek, és mindent odaégetnek. Előtte külföldi diákok bérelték a lakást, ők szinte minden este szívtak.
2022. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam:

- szomszédok... nagyon lutri, hogy kit fogsz ki. Nekem hála a jó égnek most csak egy mérsékeltem idegesítő szomszédom van - a mellettem levő idős szomszéd párnak nyáron egész nap nyitva van az ajtaja, úgy "szellőztet"... kicsit büdös jön ki onnét, mert nem túl igényes a papi meg a mami, másrészt meg nagyon figyelnem kell arra, merre nézek, amikor jövök ki a liftből, mert ha véletlenül jobbra nézek, pont belátok a lakásba, és akkor úgy jön ki, mintha én bámulnám őket... meg egy szál klottgatyában mászkál a papi néha a lépcsőházban... meg egyszer le kellett mennem segíteni egy kicsit betintázott néninek 2 emelettel lejjebbre.


De korábban azért voltak rosszabb esetek, és nem lehet előre tudni, hogyha valaki eladja a lakását, milyen típusú ember veszi meg. A lépcsőházban, ahol felnőttem, volt minden... több balhés roma meg szőkecigány család és egy üvöltözős-rombolós alkoholista bácsi többek között (mondjuk szüleim friss építéssel költöztek be anno, szóval előre nem tudták, kik lesznek a szomszédok, nem is állt rendelkezésükre infó... és az egyik balhés család még később költözött be)... ahhoz képest a pletykás idős vénasszonyok nem is voltak olyan vészesek.

Következő, mostanihoz képest előző lakásban a fiatal hajnalban k...a hangosan bulizó és nyerítő szomszédokkal volt a gond, meg a demens szembeszomszéd nénivel, aki folyton átjárkált hozzám mindenféle kitalált dologgal (többször hitte azt a saját lakásából kijőve, hogy eltévedt, meg régi rokonait kereste nálunk).

- utcafronti lakás - az kicsit idegesítő, hogy a légkondi kondenzvizét vödörbe kell gyűjteni és kiöntögetni... értem, hogy miért kell, de idegesítő

- az, hogy soha nem lehetek biztos benne, hogy ki kit engedett be a házba... több olyan eset is volt a környéken, hogy valami okos nem zárta be a parkolóajtót vagy a bejárati ajtót eléggé, és besurranó tolvajok voltak; egyszer meg szexuálisan zaklatott valaki, aki biztos, hogy nem a házban lakik, csak valahogyan bejutott (vki nem zárta az ajtót rendesen)... nem ebben a házban, hanem az előzőben (szerencsére be tudtam futni a liftbe, és csak fenéktaperolásig jutott az illető, de attól még trauma volt)

2022. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
31%
Ettől függetlenül mindig társasházban terveztem élni, mert nekem jobb, ha csak a saját lakásom fenntartása esik rám + engem nem érdekel a kert mint olyan. A magam részét megteszem azért, hogy gyanús alakok ne jussanak be a házba meg mindent rendesen zárok-csukok. A jelenlegi kicsit idegesítő szomszédot kibírom (szerencsére a szag csak nyaranta van és csak a folyosón), és szeretem ezt a helyet, mert elég tágas a lakás és nagyon jó helyen van tömegközlekedésileg.
2022. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!