Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki meglepődött az "ötszörös"...

Aki meglepődött az "ötszörös" gázszámlákon, az nem tud számolni vagy pedig át lett verve a magyar lakosság?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem lett átverve senki. Oda kene figyelni!

Nekem pl egy fillérrel sem lett több sem a gáz, sem a villany

2022. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb embernek fogalma sincs, miféle gázszerződése van, majd most beletanulnak.
2022. szept. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem több ismerősöm is már fűt, mert "hideg van" ő fázik 23 foknál hidegebben.

Most én őszintén csak kicsit sajnálom őket. Komolyan csak egy ilyen parkolóóra szerű szamlafizetés értetné csak meg velük, hogy mennyibe kerül ez.

2022. szept. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom úgy kell, ha most nem tér észhez akkor meg is érdemli.
2022. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek legalább 25%-a funkcionális analfabétaként kerül ki az iskolákból. (Kevésbé óvatos becslés szerint ez bőven több, mint 50%.)

Az emberek többsége nem gondolkodik.

A többség emellett tényként elhiszi Vitya szavait, és vakon követi.

Ezek után miért csodálkozunk, hogy meglepetésként érte ez az embereket?

Az ellenzék sem azért ellenezte a bevezetésekor a rezsicsökkentést, mert annyira ki akart szúrni az emberekkel, hanem mert tudták, hogy ez nem tartható a végtelenségig, nettó politikai célokat szolgál, és hogy amikor majd kivezetik, akkor fog hirtelen irreális terheket okozni a lakosságnak. A gazdaságot kellett volna fellendíteni, nem pedig az árakat manipulálni.

2022. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Dehogy azért ellenezte az ellenzék.


Ha a Fidesz A-t mond, akkor az ellenzék Z-t, és fordítva.

2022. szept. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Katona Dius ***** válasza:
100%
Én már a legelején úgy voltam,mondani lehet barmit,majd hiszem,ha látom. Nekünk még nem kuldték ki a villanyt, kíváncsi leszek,mennyi lesz. A gázt csak fűtésre használjuk,diktálós vagyok,palackról főzök,nekem az mindig is jobban bejött. Nekünk az majd akkor derül ki,ha elkezdünk fűteni.
2022. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A világpiaci gáz ára 2.5 szörösére emelkedett nálunk akkor miért lett ennek a többszöröse?
2022. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

7.


Jobban jársz, ha átalányt fizetsz.


Palackkal meg sokkal drágább főzni, mint földgázzal.

2022. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, át lettek verve. Az volt kommunikálva, hogy ha a Fidesz nyer, akkor marad a rezsicsöki. Nem így lett.

Az már más kérdés, hogy ki az a hülye, aki még hitt nekik. De ezek szerint sokan. Sajnálom is ezeket az embereket meg nem is. Sajnálom, mert nem tehet róla, hogy hülye. És nem sajnálom, mert amíg nem veszítik el az utolsó centjüket is, addig továbbra is így fognak szavazni. Csak sajnos lehet utána is.

2022. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!