Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyedüli gyerekként szülők...

Egyedüli gyerekként szülők halála után örökölve 800 millió ft-ot merre hol kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Többgenerációs családi villában éltünk a budai hegyvidéki részen, nagyszüleim építették, szüleim örökölték, ők sajnos nemrég meghaltak, így egyedül rám maradt.Egy ingatlanos megkeresett mikor magánemberként elkezdtem hirdetni az ingatlan.Én 600 millió ft-ért raktam fel,de fele az érdeklődőknek ingatlanos volt.Egyikük azt mondta 800 körül is el lehet adni, és tényleg, egy hónap múlva el is adta.

Pénzt már megkaptam, de 28 évesen nem szeretnék Budapesten maradni.Inkább vidéki kisváros,vagy falu.

Ha egy egyszerű vállalkozás beindítása max a cél, amit otthonról is tudok végezni,az ország melyik része lenne az ideális lakóhely választás szempontjából.Lehetőleg ami nem annyira indaias.

Leginkább a hegyvidéki dimbes-dombos tájak vonzanak.


2022. szept. 23. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább társulj, fektess bele valamibe. Nehéz új dologba belevágni.
2022. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
98%
Szia! Én a helyedbe valami kisebb varosba vásárolnék egy pár lakást pl Esztergomban, 50M-ért már elég jókat találsz, veszel belőle mondjuk 10db-ot és kiadod őket havonta kb 200.000Ft-ért és egész életedre le van a gond. Ha veszel 10db 50M lakást (de nyilván van olcsóbban is jobb) akkor is legalább 1,5-2,5M havi bevételed lesz és meg maradt is legalább 200M forintod amiből olyan dolgot tudsz csinálni ami a hobbid is lesz és meg pénzt is keresel 😊
2022. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én hozzád megyek, mindegy, hogy férfi vagy nő vagy.
2022. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Jól van Pistike mehetsz lefeküdni, igaz hogy nincs holnap suli de akkor se szép dolog este 10 után még a gépnél lenni.
2022. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Isti22 ***** válasza:
58%
Ha lenne 800 millióm, én húznék ki Délkelet-Ázsiába és életem végéig ott süttetném a hasam naplopóként. Ennyi pénznek már a kamataiból is szépen meg tudsz élni.
2022. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
800 millió? Abból ott kezdenék új életet, ahol csak akarok. Ez olyan összeg, ami a világ bármely részén kellő passzív jövedelmet ad.
2022. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utazgass egy fél évet, járd körbe az országot, próbálj meg megismerkedni emberekkel, gondolkozz hogy milyen vállalkozást akarsz, és figyeld meg, hogy hol van erre igény.
2022. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Tőzsde
2022. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az északnyugat-dunántúli rész gazdagabb, mint a többi. Úgy általában.
2022. szept. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!