Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban normális ha...

Társasházban normális ha hallom a szomszédot?

Figyelt kérdés

Nem laktam még társasházban és meglepett. Egyelőre nagyon zavar.

Ilyenekre gondolok: lépdel feletted, leejt dolgokat, beszédet halkan hallani, telefonál, köhög, tüsszent, gyereksírás, kutyaugatás.


Gondolom idővel megszokom, ti hogy bírjátok ezeket?



2022. okt. 6. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Zavarnak a szomszédok hangjai
Nem zavarnak a társasházi zajok
27 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És bocsánat hogy a kérdés és a szavazás két más kérdés, mindkettőre kiváncsi voltam :)
2022. okt. 6. 15:48
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez bizony ilyen.
2022. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én megszoktam. Mondjuk a sarokcsiszoló, kutyaüvöltés, hangos teherautósmetál az zavar. De ha lépdelnek, beszélnek, köhögnek, az nem.
2022. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor gondolom megszokom majd :(
2022. okt. 7. 14:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szar zenét és az óbégatást sose tudtam megszokni. Kb 40 éve panel, társasház, ilyesmi.....mai napig fel tud idegesíteni.
2022. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos ez tényleg ilyen. Van, aki meg tudja ezt szokni (pl. apának hamar ment), illetve olyan is, aki nem. Az utóbbiak táborát erősítem, bár már közel sem zavarnak annyira a vékony falak okozta kellemetlenségek, mint pl. pár éve.

Bár az éjjeli rohangászós lépteket sosem fogom megszokni a felsőktől :c

2022. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És akkor ez normális? Vagy lakás és lakás közt is vannak különbségek?
2022. okt. 9. 19:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van hát. Nem mindegy, hogy beton fal választ el a szomszedtól vagy egy szar karton fal.
2022. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek beton falak (panel), nem karton, de eléggé hallani...
2022. okt. 11. 16:04
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát barátom az még teljesen emberi. Nekem jelenleg a szomszéddal az egyik falam gipszakrtonból van. 3 évig bírtam, 3 szomszéd mondjuk előbb feladta, de most megtörtem. Megyek én. Hirtelen felrántott fos, szar társasház ami csilivilinek néz ki, de közben szarból van. Na itt tényleg mindent hallasz. Szerintem bele is zakkantam így a végére......
2022. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!