Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Népszámlálási segítség egy...

Népszámlálási segítség egy retardáltnak?

Figyelt kérdés

Én vagyok a retardált: ha társasházban lakom akkor mit kell irni a lakóház mezőhöz?


Ugye elvileg kötelező kitölteni a mezőt, de fogalmam sincs hogy mit várnak, mit írjak.

Az utcára/házszámra/emeltete/ajtóra külön rákérdeztek szóval ez valami más.


2022. okt. 7. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Meg ahol.tobb leocsőház van ott nincs is házszám eleve. Nem jol tudom?
2022. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
#10: Most komolyan, ez ennyire bonyolult? Itt a címedet kérik! A címben nem jelölődik, ha csak egyetlen lépcsőház van, mert annak nem adnak "A" jelet, hiszen nem kell megkülönböztetni másik lépcsőházaktól (B, C, D stb.). Tehát a címedben nem lesz a lépcsőháznak betűjele, magyarul a címben "Nincs lépcsőház"! Persze, a valóságban van egy darab lépcsőház. De a címedben az nem jelenik meg, tehát a címedben "Nincs lépcsőház"!
2022. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%
Kit a faszt érdekel ember, csak írj be random valamit. A bírság elkerülése a lényeg. Mint mikor a pszichopata alkoholista apád azt akarja, hogy tanulj, vagy szétveri a seggedd egy szíjjal..., nem fogsz tanulni, mert depressziós vagy és rettegésben élsz, de a könyv felett fogsz gondolkodni az életeden.
2022. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted hány millió ember keféli el a kitöltést? A lényeg, hogy be van küldve.
2022. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!