Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bécsben élők! Van olyan...

Bécsben élők! Van olyan veszélyes környék/kerület amit késő este, éjjel (vagy akár nappal is) érdemes elkerülni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Pl. a medvék, farkasok ketrece az állatkertben.
2022. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Van egy ahová inkább csak nappal érdemes be menni, de ez azt hiszem benne volt a hírekben is anno.
2022. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lef*som mi van a hírekben, olyannak a válasza érdekel aki Bécsben él
2022. okt. 9. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Szia:) Bécsben élek írok privátban
2022. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Ennyit arról ha valaki segíteni szeretne, de te arra is lusta vagy hogy utána nézz ennek.

Tessék 10. kerület.

2022. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

a tizedikben élek nőként több mint egy éve, még senki nem akarta elrabolni a vesémet... én se értem hogy történt, pdig bemondta a tv hogy nappal is nagyon veszélyes hely! O.O

de tessék, itt egy szubjektív lista a nekem nem szimpatikus helyekről: Handelskai és Floridsdorf vasútállomás, a Stadtpark és Karlsplatz, éjszaka inkább nem megyek egyik helyre sem ha egy mód van rá, világosban nem érdekes, akkor látod melyik hajléktalanra lépsz rá. nappal egyessel kell hogy egyetértsek, bár én a nagymacskákat is bevenném a listába.

2022. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este pl Praterstern metrómegálló meg Kagran.
2022. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!