Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akar a szomszéd bármit...

Miért akar a szomszéd bármit is személyesen megbeszélni?

Figyelt kérdés
Régi tapasztalat, hogy nem személyesen mondom, mivel amit csinálni kéne, az valahogy mindig elfelejtődik. Még az is, hogy szóltam. A hangom hiányzik neki? A külsőm? Az illatom? Azt hiszi nem merem neki szóban elmondani? Köztudott, hogy ezekben a személyes megbeszélésekben az a lényeg, hogy ne provokáljanak annyira, hogy valami butaságot csináljon az ember. Különben nem lehet gond. Mi történhet? Elmondom a véleményemet. Ha Ő csinál butaságot megy a feljelentés, én vagyok az áldozat. Egy a lényeg, elkövetővé ne váljon az ember. Azt később nehéz kimagyarázni.
2022. okt. 15. 14:20
1 2
 1/11 qkker1 ***** válasza:
83%
Mi a kérdés?
2022. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert írásban érthetetlen vagy.
2022. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 : Azt gondolom, hogy olyankor amikor a kérdőjel előtti részt nem értjük, akkor el kell kezdeni gondolkozni. Még akkor is, ha fáj! Viszont segítek! Most még ingyen. Mit értesz belőle? Foszlányok azért vannak? Kezdjük az elején. A szavak jelentéseit érted a kérdésben?
2022. okt. 15. 15:49
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 : Neked is segítek! Mit tudtál belőle kibetűzni? Apropó, olvasással hogy állunk?
2022. okt. 15. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi honnan tudjuk hogy egy ember, akit te ismersz személyesen, mit miért akar személyesen csinálni? Lehet neki is ilyen értelmetlen monológokat írogatsz és jobbnak látja élőben rövidre zárni. Vagy valami egész más. Láthatóan akkora arcod van, hogy az is lehet, elkövetővé akar válni, ki tudja?

Mi a szituáció, amit személyesen akar megbeszélni?

2022. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Te beteg vagy
2022. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 : Ha értelmetlen, akkor mi a probléma? :) Hisz akkor nem érted. Honnan tudod kinek mekkora arca van?
2022. okt. 16. 07:54
 8/11 qkker1 ***** válasza:
73%
Neked mindenesetre elég nagy pofád van, privátban is, gondolom ezt akarja szelíden vagy kevésbé szelíden elmagyarázni a szomszédod, csak hát szemtől-szembe nem mersz odaállni!
2022. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 : Nem merek? Miért mit tud csinálni? :) Megmond anyukámnak? Vagy talán az lesz, amivel fenyegetett, hogy a kis barátnője lesz a szemtanú, hogy állítólag megvertem? Melyik lesz? :)
2022. okt. 16. 18:30
 10/11 qkker1 ***** válasza:
90%
Barátnője lesz a szemtanú, hogy önvédelemből verte be a nagy pofádat!
2022. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!