Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az USA vagy Kanada tetszik...

Az USA vagy Kanada tetszik jobban nektek? Ha ki kéne vándorolnotok valamelyikbe, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 16:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%
#10 ja meg bocipofi... Nem sejtettem ,hogy a régi nyeltantanárom is gyékázik :DDD
2022. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

USA egyre inkább elcseszett hely, régebben még szívesen mentem volna oda, most már turistaként se nagyon.

Kanada, egyértelműen. Sokkal normálisabb minden tekintetben.

2022. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Kanada jobb hely sokkal, mint USA.


Én viszont Floridába vágyom - Miami környéke -, ugyanis gyűlölöm a hideget.

2022. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Kanada is elindult egy olyan úton, ami senki számára nem lesz kellemes, követve Ausztráliát, Új-Zélandot vagy éppen Ausztriát. Pedig ezek hívogató, álomországok volak az átlag magyar számára. Nagyot fordult a világ, az elmebaj elképesztő méreteket ölt, főleg ugye az általad kérdezett Kanadában. A farmerek ellehetetlenítése, kinyírása, a csettintésre lezárolt bankszámlák, és még folytathatnánk. Akkor már inkább USA, ott még vannak épeszű államfők, mint pl. Florida
2022. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Egy bevándorló számára Kanada sokkal kedvezőbb. A társadalom civilizáltabb, barátságosabb, befogadóbb, liberálisabb, a szabályok is. A csajok szebbek, a bűnözés sokkal kisebb, ahogy a szektás vallási fanatikusok aránya is. Vicces látni, hogy vannak itt jópáran a válaszadók között, akik a bevándorlásellenes USA államokat preferálják. Eljutottak az agymosásnak arra a szintjére, amikor a saját jól felfogott bevándorlói érdeküket is felülírja a fideológia. :-D
2022. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja, és ha Kanada, akkor érdemes Vancouver-t választani, ott egész kellemes az éghajlat. Minden egyéb helyen áprilisig tart a tél.
2022. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
#16 ahogy utánanéztem, Toronto se olyan rossz éghajlat szempontjából
2023. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!