Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeghalom milyen hely? Mennyir...

Szeghalom milyen hely? Mennyire jó ott élni?

Figyelt kérdés

Szeghalom. Van, aki itt olyan, aki ott lakik? Mennyire jó? Milyen a színvonal?

Mik az előnyei-hátráyai?

(Békés megye, kisváros, Hajdú-Bihar megye felőli határon)



2022. okt. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Veszprémi vagyok először is.

Az ország annak a része, amiről beszélsz szerintem az egyik legrosszabb. Mindenttől távol, alacsony GDP, alacsony HDI..

Szeghalom egy kisváros, tehát azt tudni kell hogy a lehetőségek téren is egy fityfene lesz.

2022. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok szeghalmi, csak közeli kőrösi nyaralónk van, így nagyjából ismerem.

Gyönyörű természeti környezetben fekvő, békés kisváros, rendes, kulturált emberekkel, jó iskolákkal, a közbiztonság szempontjából is jó.


"Talán meglepő lehet, hogy bár a bűncselekmények számát tekintve Hajdú-Bihar és Békés áll az élen, az első öt legbiztonságosabb járás közé csak dunántúli jutott be. A Duna másik partján található Szeghalom járás (594) szó szerit a legbékésebb."

[link]


Sajnos mint mindenütt az országban, itt is egyre több a cigány, de még mindig nem ez a jellemzője.

2022. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok és tisztáznám az idézetet!


Ez a mondat, "... bár a bűncselekmények számát tekintve Hajdú-Bihar és Békés áll az élen,..." NEM országos adat, csak arról a térségről szól.

De a linken országos adatokat is nézhetsz.

2022. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!