Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Szeged?

Milyen hely Szeged?

Figyelt kérdés
Lakhatás szempontjából?
2022. okt. 21. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága. Kelet-magyarországi fizetés nyugat-magyarországi bérleti díjakkal.
2022. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Első azért ez nem teljesen igaz.

Vegyük két részre.

1. Jó hely mert kedvesek az emberek. Egy viszonylag tiszta, rendezett, szép városról beszélünk aminek történelme is van. Egyik legszebb legigényesebb város az országban.

2. A fizetések, megélhetések.

Abban igaza van az 1-esnek hogy olyan jól nem lehet keresni de olyan rosszul sem.

Ez is mind sokmindentől attól függ hogy milyen végzettséged van és hogy miben szeretnél elhelyezkedni.

IT, HR, mérnök keresett ág mindenhol az országban.

"Szakmásabb" mint szoba festő, villanyszerelő, hegesztő, stb is keresett. Na ott már kicsit nagy az ✂️ az egyes cégek között. Lehet keveset keresni de lehet 4 kiló felett is.

Az átlag inkább 3 kiló felett.

Betanított munka meg 3 kiló alatt de abból is lehet találni olyat, ami akár 3 kiló felett is fizet. Persze az már 3 műszakos.

A lakásárak háát. Nem a legolcsó de nem a legdrágább. Egy Budapesttől sokkal olcsóbb azért.

Szóval fizetés/lakhatás arány nem jó, Budapest talán jobb, GyMS meg persze még jobb arány.

De ha ez nem számít és nagy kiadásaid, igényeid nincsenek akkor tudom ajánlani ezt a várost mert mint mondtam kedvesek barátságosak az emberek, és a város is kulturált, szép, igényes, tiszta.

2022. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága az albérlet és a lakások is, ritka és rosszul összehangolt a tömegközlekedés, rendszeresen késnek a buszok, dugók sokfelé. Bizonyos környékeken nappal se szívesen sétál az ember. Munka alig van, ha nincs ismerős és nem vagy mérnők vagy it-es, ami akad az is rosszul fizet. 20 év nagyon leromlott a város minden tekintetben.
2022. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom #3.

Lehet hogy csak rossz helyen laktál. Nekem csak pozitív élményem van. (A fentebb leírtak)

Nem azt mondom hogy tapló, bunkó emberek, c-type-ok nincsenek mert vannak de én keveset találkoztam velük.

2022. okt. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# Jelenleg is itt élek, a Tisza mindkét oldalán közlekedem szinte napi szinten, tömegközlekedni is szoktam, de ahova lehet, inkább már gyalog megyek. Épp munkát keresek, elég rossz tapasztalataim vannak most azzal is, 10 éve sokkal könnyebben ment. Szerintem évről évre élhetetlenebb a város, ha nem lenne itt a család, legszívesebben már elköltöztem volna.
2022. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk én sem mostanában voltam ott.. Amikor meg voltam ott javarészt biciklivel néha a trolival meg villamossal mentem.
2022. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alacsony fizetések, kevés munka. Nehéz váltani, ha nem jön be a munkahely amin megragadtál.


Többségében panellakásban lehet élni, azoknak a vételára viszonylag még elfogadható.


Saját ingatlanban élhető, de ingatlan nélkül albérletben szerintem nem.

2022. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!