Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laknátok egy zárt, medencés...

Laknátok egy zárt, medencés lakóparkban a város egyik eléggé veszélyes környékén?

Figyelt kérdés
A környék miatt ugyanannyiba kerül ott egy lakás, mint egy átlagos téglaépítésű lakás normális környéken. Viszont ez újszerű állapotú, van medence, mélygarázs, fás kert, saját játszótér, magas kerítés és elektromos kapu portaszolgálattal. Csak a városrész a veszélyes, előfordulnak az erőszakos tettlegességek, drogkereskedelem, autó-gyújtogatások (nem Magyarországon van).

2022. okt. 26. 12:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon attól függ, hogy amúgy hogyan élek. Én például lelkes kerékpározó és futó vagyok, én nem választanám ezt. Nővérem meg szinte csak autóval hagyja el a lakást, szerintem őt nem zavarná a környék. (Már ha amúgy nem hallatszik be a drogos fiatalok balhéja.)
2022. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

Ugyanis néha el is kell hagyni ezt az erődöt, munkába menni, vagy vásárolni.

Esetleg éjjel buliból hazajönni sem egy leányálom, még kocsival sem, mert az első pirosnál kirángatnak az autóból és szevasz.

Ha tényleg olyan, ahogy írod.

2022. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen.
2022. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mexikóban voltam ilyen helyen elszállásolva. De nem laknék ilyen helyen, mert nem bíznék az őrökben, akik csórók, és a bűnözők közt laknak.
2022. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy az, akinek már több kérdésben véleményeztünk, akkor nekem még mindig az első kérdésednél feltett földszintes, medencés elkerített lakóparkos a legszimpatikusabb.

Amennyiben az nem még mindig ez.

2022. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem. Én itthon ülő típus vagyok, de ha olyanom van, hadd ne kémleljek minden saroknál, hol leshet veszély, mert elmegyek a kínaiba, bevásárolni. Ja és kutyám is van, kettő is, akiket napi 3x kell vinni sétálni. Időnként van, hogy úgy döntök, éjjel 11-12 körül megyek le velük, mert olyankor nincsenek kutyások. Egyikünknek sem lenne hosszú élete olyan környéken. Az olyan lenne, mint egy aranykalitka. A portaszolgálat meg mit sem ér, ha bemennek és csókolom Józsi bá, aztán leütik.
2022. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen van Magyarországon, csak nincs elkerítve gyere Taktaharkányba, Taktaszada stb...
2022. okt. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Autóval közlekedsz? AKkor én költöznék.
2022. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, pont ismerősöm hirdeti most a házat 90Millio forintért: a lakás belül olyan, mint egy IKEA katalógus, hátul az udvar, mint egy kastélykert, a ház pedig egy két szintes kis palota.


A hirdetésben jól lefotózott képek pedig még szebben mutatják be az ingatlant.


Egy dolog viszont nem látszik a fotókon, jó szögből csinálta a közvetítő a képeket: ez a ház két ci...nygettós utca találkozásánál van. Jobbra putri, balra putri, mögötted putri.

Ezen a környéken kb a ismerősöm az egyetlen fehér ember.

Hát, nem is tudom, miért akarja eladni a házát... :D

2022. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legszarabb környéken lakom így is, adnám, ha lenne medence is.
2022. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!