Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Faluban vagy városban élnél...

Faluban vagy városban élnél szívesebben és miért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Faluban.


De csak úgy, hogy nincsenek cigányok, 30 km.-re van nagyváros, van elég pénzem, hogy ne kelljen melózni járnom, és van egy 4X4-es kocsim, hogy télen is be tudjak ugrani a városba vásárolni, csajozni,...

2022. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre abszolút a városra szavazok. Laktam faluban gyerekkoromban, már akkor sem szerettem, hogy 1 kisbolt van és az sincs nyitva mindig+a legközelebbi város messze van és busz, vonat kevés volt. Lehet, hogy kocsival más lett volna, de az nem volt. Most sincs még jogsim sem, szóval városon belül is tömegközlekedni szoktam. Amúgy kisebb városban sem szerettem lakni, most Bp-n jól érzem magam. Nagy élmény volt, amikor ideköltöztem és még hétfő este is voltak programok, bármikor el lehetett menni vásárolni, mert még vasárnap este is vannak nyitva boltok. Lassan 10 éve itt élek és még mindig szeretem, értékelem, hogy itt mindig találok valami jó programot és mindig nyüzsgés van. Ha természetre vágyok, kimegyek Nagykovácsiba vagy a Hármashatárhegyre, Duna partra stb, egy csomó olyan hely van, ahol a vidéki érzést is megtapasztalhatom és alig vannak emberek. Szóval ami a faluból hiányozna, azt itt is megkapom, más pozitivumát nem látom a falunak. Pletykás szomszédság, mindenki ismer mindenkit stb, nem az én világom.
2022. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon várom már hogy elköltözzek a faluból mert borzalmas és unalmas is.
2022. nov. 7. 15:22
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Miért szemetelitek szét ezt a rovatot?

Egyébként egy takaros kisvárosban.

De miért van itt tömegközlekedés, kivándorlás, karrier, és ki tudja még mi az üdülés, és világjárás helyett?

2022. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 BeefEater ***** válasza:
100%
Faluban élek. Itt csönd van és több terület. A faluban van Tesco, egy kis pub, de a közeli nagyváros biciklivel is elérhető. Így ha a város nyüzsgésére vágyom akkor az is közel van, de itthon egyébként általában a madarak a legnagyobb zajforrás.
2022. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem szeretnék faluban élni.
2022. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Laktam pár helyen. Számomra a falu halál unalmas. A nagy város viszont túl nyüzsi. Most nagyváros melletti kisvárosban lakom. Ez így szuper.
2022. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A kisváros a legjobb. Olyan 50.ezres.
2022. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50 ezres az nem kisváros.
2022. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
9: attól függ mihez képest. A milliós városokhoz képest nagyon pici.
2022. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!