Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A probléma a következő: a...

Hajnus05 kérdése:

A probléma a következő: a szomszéd néni ügyesen összesöpörte a lehullott faleveleket, ami egyébként az ő felükön lévő fáról hullott le és ÁTHORDTA a mi oldalunkra. Úgy fest, hogy idegesíteni akar minket. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Adott egy telek, ahol 2 ház található. Az egyikben én és a párom élünk, a másikban egy idős házaspár. Hozzáteszem, albérlet. Nem vagyunk épp a legjobb viszonyban egymással. Tehát nem fogom az ő szemetét összeszedni, de nem azért mert nehezemre esik...

2022. nov. 19. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Süss neki ínycsiklandó süteményt, csak párszor köpj bele a tésztájába, aztán mosolyogva vidd át neki ajándékba.
2022. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Azt teheted, hogy összesepered, ha zavar. Az idős szomszédaim elött még a havat is el szoktam takarítani, pedig vannak gyerekeik csak nem biztos, hogy pont akkor fognak jönni. Nem lennék a szomszédod kérdező.

1# Háát te meg ...nincs is jelző rád:)

2022. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Akármi van, nem szokás a szemetet áthordani a szomszéd telekre. Ez nem jófejség kérdése, pláne nem úgy, hogy nem kérdezi meg. Ez taplóság.
2022. nov. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Visszasepernem. Aztan megint ha szukseges.
2022. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én komposztálnám, vagy betakarnám vele a fagyérzékeny növényeket, és megköszönném neki kedvesen, hogy pont erre volt szükségem.

Ha rossz szándékú néni, akkor többet nem kapsz a leveleiből.

2022. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kopogtassatok be hozzá, és vonjátok kérdőre. Persze nem fenyegetően, de valakinél már ez a határozottság is (hogy át mersz menni hozzá számonkérni) hatásos tud lenni.
2022. nov. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Lombfúvó?
2022. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Keress gallyakat, tedd a halomra, gyújtsd fel a halmot, és süss rajta szalonnát. A barátaidat is áthívhatod. Sörözhettek és sztorizgathattok is közben. Ne felejts el friss fát vagy brikettet dobni a tűzre, ha már elfogyott az éghető anyag.
2022. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta a helyzet?
febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!