Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha elmegyek Párizsba ott már...

Ha elmegyek Párizsba ott már valóba csak feketék és arabok vannak az utcán és veszéjjesek bántani fognak?

Figyelt kérdés
haverom mondta az összes francia el költözött Párizsból miattuk vidékre főleg falvakba és a városokba főleg Párizsba ezért nem is lehet már franciákkal találkozni
2022. dec. 29. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezt én is hallottam olyanoktól, akik jártak már ott.


Nekem ilyen volt pl. Berlin és London is. Konkrétan mintha a Közel-Keleten jártam volna. 80%-ban muszlimokat meg bevándorlókat lehetett látni, a fehér ember szó szerint ritka, mint a fehér holló. Szomorú.

2022. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
#1 miért kell ilyen baromságokat írni. Berlinben vannak sok bevándolós kerületek, de nem 80% és nem az egész város.
2022. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

"ott már"

Nem csak már. 30 éve voltam ott először, már akkor is ez volt. Nagybátyám szerint aki járt ott a 70-es évektől kezdve rendszeresen, már akkor is. Csak a francia filmekben amik eljutottak ide, ezt nem nagyon mutogatták, ahogy a 70-80-as évek amerikai filmjeiből is mindenkinek az a hamis érzése támad, hogy ott mindenki hófehér kivéve a rendőrfőnököt. Ehhez képest 40 évvel ezelőtt is több hispanic volt délen mint fehér.

2022. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

#2

Nyilván nem jártam be az egész várost, de a főbb nevezetességeket megnéztem és sokkal több muszlimot láttam, mint német embert. Londonban szintén és ott többször is jártam, kint éltem hónapokig London mellett. Nyilván a leggazdagabb kerületekben főleg fehérek/angolok vannak, de a város nagy része nem ide tartozik.

2022. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Németországban élek. Sok a fekete és az arab. Nem, nem bántanak, nem veszélyesek. Ennyit erről az idegengyűlöletről.
2022. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
No go zona kerülendők lebujok lepukkant negyedek , az tény hogy egyre több van belőlük a nyugati szektorban és primitiv nyomorult van bőven köztük. Ugathatnak hogy a gyarmatokon mi golt anno nem kell ottlakni melózni trogerkedni visdza kehet úezni a kopár romos putrijukhoz meg a elnarafott térsegrikhez jó muzulmant játszani . A legtöbb gond ott is a szinesekkel van .
2022. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha veszéjjesek bántanának is, az neked már nem fog ártani.
2022. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En kb. 15 evvel ezelott jartam Parizsban. A metrokocsiban, amiben utaztam, velem egyutt harom feher ember utazott osszesen. Tele volt a kocsi. Nem bantottak soha sehol, de az biztos, hogy nagyon sok a tolvaj a metroban is, es az utcan is. Azt nem allitom, hogy kozuluk mind egy szalig csak fekete vagy arab. De az teny, hogy Parizs mar meglehetosen szines, es kozottuk akad jonehany furcsa alak. Valoban vannak kerulendo kornyekek, mint a legtobb fovarosban.
2022. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2018-ban jártunk ott a lányommal, nem tűnt fel, hogy annyira többen lennének a nem fehérek. Veszélyérzetem nem a helyenként felbukkanó négerektől vagy araboktól volt, hanem pl. az Eiffel-torony környékén járőröző géppisztolyos katonáktól. Az ijesztő volt. Kb. 10 órán keresztül mászkáltunk a városban, semmilyen atrocitás nem ért minket.
2022. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Lehet szidni magyarországot, de Budapest sokkal biztonságosabb, mont bármelyik nyugati főváros. Nyílván ettől még Londoban jobb élni, meg a tube egy zseniális dolog és bárhova gyorsan eljutni, de sokan problémáznak itthon a közbiztonság miatt... Elárulom, Párizsban, Berlinben és Londoban a lányok nem mennének egyedül haza buli után, még gazdagabb környékeken se, itthon ilyen nincs, szinte bárhol haza sétálhataz Bp-n. Nem a legjobb döntés, de megpróbálni az említett helyeken borzalmasan rossz dolog.


Párizs amúgy egy fertő, nem tudom, hogy hogyan lehet ott élni:D Párom francia, párizs mellett lakott és számtalanszor voltam ott. Konkrétan a város köré települtek folyamatosan a bevándorlók. Borzalmas állapotok vannak azokon a helyeken... Persze ettől még amúgy Párizs belvárosa teljesen jó (a zsúfoltságtól eltekintve), de teljesen elrontották azzal Párizst, hogy mindenkit oda telepítettek és nem oszlatták szét őket rendesen...

2022. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!