Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Terrorizál a szomszédunk mit...

Terrorizál a szomszédunk mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 emeletes tégla házban lakunk és a közvetlen szomszédunk folyamatosan üvöltözik velünk hogy milyen hangosak vagyunk.pedig teljesen normálisak vagyunk, tegnap pl este lehúztam a WC-t , és üvöltve átjött hogy hogy merem éjjel egykor lehúzni a WC-t. A lábtörlőnket folyamatosan ledobja a lépcsőházba és a karácsonyi koszorúnkat is letépte az ajtóról mert elvileg giccses. És anyának vannak virágai a lépcsőház ablakban, azokat is ledobta és csupa föld lett minden.

És mindenért szól, konkrétan ha bekapcsolom a porszívót már abban a pillanatban veri az ajtót. Már a tv-t se merjük bekapcsolni, mert az is ha meghallja hogy megy botrányt csinál.Már félünk haza jönni hogy megint mi lesz ledobva meg mit fog üvöltözni. Mosógépből is újat kellett vennünk mert azt mondta hangos és anya fél hogy megüti.

Ketten vagyunk csak anyával és félünk tőle, mert egy 40körüli nagy darab férfi, ő meg folyamatosan hallgatja hangosan a zenét hogy zeng a ház.



2023. jan. 13. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyéb családtag nincs aki segítene nektek? Ez egy mamlasz,kiéli a dühét mert erősebb,amíg bele nem botlik valakibe aki belelép a szájába.
2023. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne próbálni beszélni vele kulturáltan. Ha az nem vezet eredményre, akkor forduljatok a közös képviselőhöz.
2023. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Be kell mószerolni, de keményen, ha ez így igaz. Gyüjtsetek minél több bizonyítékot. Helyre kell az ilyent tenni minél előbb, lehet hogy a saját stílusában, mert mást nem igen érzékel.
2023. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamerat szedelj fel es tedd el a felveteleket rola. A balhes reszeket valogasd ki es irj a keruleti jegyzonek vagy rendorsegnek .
2023. jan. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen idióta szomszédaim voltak az 1. ker-ben, szintén 4 emeletes téglaházban. Egy elefántcsorda módjára közlekedő life coach cseléd meg a hájas férje művelte velem ugyanezt, pedig mindig ügyeltem rá, hogy ne legyek zajos. Nem is voltam, de ezek a barmok már amiatt elmebeteg módon ütni kezdték a közös falat, ha végigmentem a szobámon vagy lehúztam a WC-t. Ja, amúgy 0-24-ben otthon meresztették a seggüket, tisztességes kimozdulásuk kb soha nem akadt, úgyhogy részben érthető, hogy hibbantak lettek. Ennyit az úri budai értelmiségről, már ha ezeket a senkiháziakat annak lehet nevezni. A vége felé már gyomoridegem volt a saját otthonomban. Egyetlen dolog oldotta meg a problémát: elköltöztem. Életem egyik legjobb döntése volt. Kikúrt nagy állatkert a legtöbb társasház sajnos, és a helyzet folyamatosan romlik.
2023. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi feljelentés és távolságtartási végzés, birtokvédelmi eljárás


És kamerák

2023. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorló elmebetegnek tűnik a szomszédod, ide a szép szó és korrekt viselkedés kevés. Főleg hogy írod is hogy gyakorlatilag a semmibe köt bele.

Javaslom vagy a képviselet és a rendőrség segítségének a kérését, pontosan elmesélni a storyt és hogy zaklat és fenyeget benneteket. Hang vagy videófelvétel előny lehet. Vagy a nemhivatalosan megoldást, keresni valakit aki erősebb nála és elbeszélget vele az érdeketekben, hogy ezt mégegyszer meg ne próbálja, sőt a közeletekbe se merjen jönni ezentúl.

2023. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, legközelebb megpróbálom felvenni a hangot. Sajnos nincs aki megvédene, vagy el tudna beszélni vele, a házban is csak idősebbek élnek.

Ma pl a szomszéd nénivel üvöltözött, hogy ne beszélgessen a lépcsőházban. Folyamatosan megy a botrány.

2023. jan. 14. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8# Ez viszont némileg megkönnyíti a dolgotokat, hogy a többi szomszéddal is így kötekszik a semmin. Mindenképpen össze kellene fogni a többiekkel, így sokkal inkább nyomás alá tudjátok helyezni őt is. Legyen szó közutálatról, vagy arról hogy szándékos zavarással megpróbáljátok elkergetni a házból, minden esetben előny ha többen vagytok. Arról nem is beszélve hogy a hatóságok is sokkal inkább foglalkozni kényszerülnek az olyan ügyekkel, ahol több szomszéd is feljelenti ugyanazt a lakót. Gyakorlatilag egymásnak is tudtok tanuskodni ezáltal, mivel sok esetben az ilyen ügyek ezen szoktak megcsúszni, hogy 1 állításra jut 1 tagadás. Itt viszont ha többeteknek is van problémája vele, biztasd őket is arra hogy tegyék meg a feljelentést!
2023. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

És nem zengett a lépcsőház hajnal egykor azon, hogy ha még egszer nekiáll arra maszturbálni, hogy mikor megy a szomszédja pipikélni, akkor az ő bulci feje lesz a következő, amit lehúztok a budin, és most azonnal takarodjon haza és ha még egyszer csak rátok meri vetni a szemét, kinyomjátok.

Szép szó gondolom már megvolt, a helyzet az, hogy az esetek többségében nem használ. Én a magam részéről a rendőrségi eljárást sem tartom értelmesnek, mert bár valóban, ez a legkorrektebb, de lassú és idegőrlő. A vég nélküli szomszédháborúba, megszoksz vagy megszöksz játékba ugyanezért nem megyek már bele, bár tény, hogy ha alapvetően kedvesek és konfliktuskerülőek vagytok, akkor talán ez tűnik a legjobbnak, de nekem az ilyen elmeroggyantak ellen csak az vált be, ha előadtam, hogy igenis én vagyok a nagyobb proli, és nekem sokkal elborultabb az elmém, mint neki. Féljen ő tőletek, szorongjon ő a saját lakásában, és nem fordítva.

Azért az oszkárdíjas alakítás előtt nem árt beszélni a szomszédokkal, bár ahol eddig én laktam, és ilyen volt, ott, mikor kijött a rendőrség, hogy ki is fenyegetett kit (kihívta a nyomorult), bociszemekkel nyitottam ajtót, majd elmondták, hogy igen, megkérdezték a szomszédokat, és mind azt mondta, hogy nem történt üvöltözés, se fenyegetőzés, legalább is ők nem hallottak semmit. Pedig mindegyik ott leste az ingyenműsort a nyitott ajtóból :D Valamiért nem akartak beköpni és kiállni a tróger szomszéd mellett. Ki érti, miért...

2023. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!