Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Óbudán egy 2 szobás panel...

Óbudán egy 2 szobás panel lakásért mennyit adnátok kb?

Figyelt kérdés
Én kb. 25 millióra saccolom és ti? Mennyit ér egy sima óbudai panel?

2023. jan. 16. 07:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10-es óbudán a flóriántól 700 méterre kb.!
2023. jan. 16. 15:12
 12/14 anonim ***** válasza:

Néhány fontos kérdés:

Felújított?

Klíma van?

Hanyadik emelet?

Lift van?

Szigetelt? (Akár kívülről, akar lakáson belűl)

2023. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, mi itt lakunk évek óta a Flórián tértől kb 1 km-re, de egyáltalán nem sorolnám a “nagyon gáz” kategóriába. Alattunk pár hónapja adtak el 68 nm-es lakást (2 háló+nappali) 50 milláért. 25-ért kizártnak tartom, hogy találni lehetne normális állapotú 2 szobás lakást.. olyat amire nem kell még több milliót költeni, hogy lakható és kulturált legyen.

Ettől függetlenül én egyetlen forintot nem fizetnék ki semmilyen panellakásért, annyi tahó ember van, aki a másikra kicsit sincs tekintettel.. Állandó zaj, dübörgés, csattanások, büdös kaja szag, gyerek vinnyogás, régi paneleknél a heti felújítás stb stb. Borzalmas. Szerintem legalábbis. Egy perc nyugta nincs az embernek, főleg ha érzékenyebb a zajokra.

2023. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
59%

Nézd meg az óbudai panelárakat ingatlanos oldalakon.

25 M-ért nem kapsz Óbudán két szobás panelt.

35 M-ért putri kinézetű teljesen felújítandó panelt kapsz.

40 M-tól kezdődnek a jobb állapotú 2 szobás panelek.

Átlagban jelenleg egy jó állapotú, felújított két szobás óbudai panel ára 45 M körül mozog (plusz-mínusz 5 M.)

2023. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!