Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Kiskunfélegyháza?

Milyen hely Kiskunfélegyháza?

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Unalmas, olyan semmilyen. Engem lehangol.
2023. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2023. jan. 23. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek itt élni, van sok munkalehetőség, egész jó koncertek szoktak lenni, rengeteg kis hangulatos kocsma, nagyon nyugis péntek-szombat este szokták ellepni a főutcát a hangoskodó fiatalok, de hajnalban megint csendesül a főutca, sok iskola közül lehet választani, felnőttképzést biztosít a Kossuth iskola, vannak nagy üzletláncok (lidl, tesco), nincs túl sok rossz cigány, nagyon ritkán találkozok kéregetővel, remek a vonat és buszközlekedés, korrekt rendőrök (akikkel eddig találkoztam), sportolási lehetőségek (muay thai, box, karate, kézilabda, foci, kosárlabda és még sokkal több), van strand és szórakozóhelyek.
2023. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

En is nagyon szeretem, hiaban eltem egyetem miatt nagyvarosban.

Egyedul annyi, hogy az ejszaikai elet nagyon eltjnt ahhoz kepest, mint ami az en kozepsulis eveim alatt voltak.

2023. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, mikorra gondol, mikor voltak a középsulis évei?
2023. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
16-ban erettsegiztem. Es mar akkor is a fenykoron tul voltunk, de azota is csak rosszabb lett.
2023. febr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a várost.

Nem olyan nagy, hogy egy 30 perc sétával ne lehessen elérni mindent, autóval pedig nyilván sokkal gyorsabb.

Oktatási intézmények átlagosak, én a gimnázium tanulója vagyok. Mint minden iskolának, ennek is vannak szépségei és buktatói.

Rengeteg bolt található, a Tesco-tól a sarki Coop-okon át a Sparig… Nekünk legkedvesebb a Lidl, de aki messzebb lakik, annak ott a Penny.

Kik, Pepco is van, illetve a kínai boltokban is lehet venni háztartási dolgokat, minőségi ruha vásárlásra nincs lehetőség.

Munkalehetőség repertoárja igen széles, akár a környéken.

2023. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!