Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni,ha bűz árad...

Mit lehet tenni,ha bűz árad az egyik lakó lakásából és az egész lépcsőházi szint bűzlik?

Figyelt kérdés
Egy igénytelen alkoholistáról van szó akinek csöves haverjai vannak.. tehát,szóljak a közös képviselőnek én is? Én új lakó vagyok a normális lakókkal akikkel beszéltem korábban tettek már panaszt,de nem történt semmi.

2023. jan. 25. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnél is tudtok jelezni, birtokvédelmi eljárás keretében.
2023. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Költözz.

Én másfél éven át szoptam ezzel, nem volt alkoholista az alattunk lakó hölgy - én viszotn már az alkoholizmus határán egyesúlyoztam, mikor jöttek fel a gyűjtögető alsószomszédtól a csótányok, hiába hívtam irtót havonta, mégis arra mentem haza, és kapcsoltam fel a villanyt hajnaal háromkor, hogy egy jól táplált csótány mászik a fogkefémen.

Az ilyennel nem tudsz mit kezdeni. Ótvar dolgokat tesznek emberek, mikor tönkremegy a mentális egészségük. Nem neked kéne megküzdenni más problémájával.

2023. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!