Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc Középszer utca vélemény?

Miskolc Középszer utca vélemény?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk költözni albérletbe, és ott találtunk egy szépet,plusz közel van az egyetemhez. De kb 10 évvel ezelőtt azt írták erről az utcáról hogy szinte mindegyik lakás bogaras/csótányos lett. Esetleg változott a helyzet?

2023. febr. 8. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Jujjj!

Jól gondold meg.

2023. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Hát...benne van a nevében: középszerű. ¯\_(ツ)_/¯
2023. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

A legjobb utcanév, amit magyarországon adni lehet, de az utcát meg kell nézni. Voltatok ott? Nézzetek körül!


A csótány elsősorban a lakón múlik, nem a környéken. Minden városban (minden olyan helyen, ahol van csatorna) élnek csótányok. Nekünk egy szép, rendezett házunk van, de néha ide is betéved egy-egy. A csatornafedél nyílásának leragasztásával lehet védekezni. Illetve tisztán kell tartani a lakást és nem szabad a csapoknál meg a fürdőben víztócsákat hagyni. Víz nélkül hamar elpusztulnak.

2023. febr. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy az Avason nagyon sok a cigány. Nyáron már kb nem lehet nyitott ablak mellett aludni, mert kint állandóan óbégatnak. Ha a lépcsőházban akár csak egy család is van a közeledben, az életed meg lesz keserítve.

Ráadásul az avasi panelek... hát én nem tudom, mi tartja még egyben. Szerintem már csak a lélek.

2023. febr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az utcát ismerem. Meg kell nézni. Vannak értelmezhető részei. Ha tetszik nyugodtan menjetek. Miskolc szerintem jóval élhetőbb hely, mint sokan gondolják.
2023. febr. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!