Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kikkel élsz? :)

Kikkel élsz? :)

Figyelt kérdés
Mennyi idős vagy? Jól érzed így magad?
2023. febr. 10. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
45 éves ffi vagyok. A 18 éves lányommal élünk ketten. Nem érzem jól magam, mert hiányzik egy társ.
2023. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Kb másfél éve úgy hozta élet, egy jó barátommal vettünk ki egy albérletet. Ketten lakunk itten. Vannak nehézségek de igyekszünk megoldani. Azert jobb mint szülőknél volt. És 36 éves vagyok,
2023. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

A párommal élek kettesben, illetve van egy kutyánk is. Nekem tökéletesen megfelel a jelenlegi helyzet, bár amikor a családommal éltem, illetve a barátnőimmel, azok is élvezetesek és jók voltak a maguk módján.

25/N

2023. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én egyedül éltem albérletben. Semmi jövőm nincsen úgy, így most kivettem egy szobát. 43 vagyok. Ehhez se fűzök sok reményt! Nem tudom mi értelme így élnem. Semmi jó nincs és nem is lesz már benne az eddigiekből következtetve.
2023. febr. 10. 21:24
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

A 2 cicámmal élek hármasban, amióta az exemmel szakítottunk.

40N

2023. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

3 lakótárssal, kezdetben mindenki idegen volt. Az egyikük itt élt már sok évvel előttem is, vele tök jó barátok lettünk, egy másikuk 1,5 éve költözött ide, őt nem kedvelem, a harmadik nyár elején költözött be, őt tökre bírom. Ha jönne egy új lakótárs a 2. helyett, akkor sokkal jobb lenne, de így is elvagyok.


27/F külföldön élek

2023. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
34 éves férfi vagyok, egyedül élek a saját lakásomban.Előtte nagyon sokáig lakótársakkal éltem hogy legyen pénz önerőre.
2023. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
#1-es vagyok. Kérdező nagyon borúsan látod a jövőt. Nem szabad feladni. Kell találni örömet. Én ezt a kerékpározásban találtam meg. Tavasztól-őszig hobbiból tekerek. Ez picit leköt.
2023. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

Szüleimmel élek, szerencsére remek a kapcsolatom velük, és sokat segítek is nekik itthon, ők sem éreztetik velem/mondják, hogy útban vagyok, vagy hasonló. Viszont néha elgondolkodom azon, milyen is lenne barátokkal közösen élni.

Pár hónap múlva, gyakorlat miatt, viszont el fogok költözni egy kis időre, az is lehet, hogy külföldre.

22/L

2023. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyedül élek, illetve többször a szüleimet meglátogatom. Nem jó így, szeretnék társat, de tudom, hogy az illető csak átkozná a napot, hogy megismert. (F40)
2023. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!