Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt hogy megszöktetek otthonr...

Volt hogy megszöktetek otthonról és nem is mentetek vissza többet?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősöm így kezdett új életet. A szülei alkoholisták voltak és egyre elviselhetetlenebbek. Amikor 18 éves lett csak azért maradt még otthon hogy befejezze az iskolát, és amint végzett akkor egyik nap amikor a szülei nem voltak otthon, összepakolt és lelépett. Tudta hogy csak így tud elmenni anélkül hogy ártsanak neki bármilyen téren és hagyott egy üzenetet hogy ne is keressék. Persze egy ideig keresték a rendőrök de egyből bement és közölte hogy nem tünt el csak lelépett otthonról bizonyos problémák miatt és ezzel tisztázta is a helyzetet. A rendőrök nem adták ki a családnak hogy hol van és mit csinál. Amikor lelépett olyan munkát vállalt el ahol biztosítottak neki szállást így tudott hova menni szinte pénz nélkül. Aztán jó 2 év alatt összekapta magát anyagilag és albérletbe ment meg másik állsát keresett és tanult mellette. Azóta már éli az életét a párjával, és egyáltalán nem ment haza még a falu közelébe sem. Tudta hogy a szülei vannak annyira lusták meg ragaszkodnak ahhoz a környezethez hogy onnan nem mennek el és nem fut velük össze sehol mert utazni nem fognak még kirándulás miatt sem.

Néha kap infót hogy mi van velük, mert egyetlen egy ottani ismerősével tartja csak a kapcsoaltot aki segített is neki lelépni, és időnként ad neki infót mi van otthon meg ilyenek. Mondta hogy csak azért akar tudni arról mi van otthon hogy ha van adósság vagy bármi gond akkor mielőbb tudjon róla és ne legyen az hogy évekkel késöbb hirtelen rácsapják az ajtót hogy meghaltak a szülei és megörökölte a nagy adósságukat. Állítólag nincsenek eladósodva mert azért dolgoznak de iszonyatosan a minimum szinten élnek hogy piálni tudjanak.

2023. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyen módon akarok meglépni itthonról.
2023. márc. 2. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Katonáknak adnak szolgálati lakást, én ilyen irányba érdeklődnék első körben. Szervezd meg jól és biztosra menj!
2023. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nem vagyok katona.
2023. márc. 2. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egészségügybe menj dolgozni, mert nővérszállóra tudsz menni például ápolónőként és az fillérekbe kerül.
2023. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak katonáknak meg nővéreknek adnak szállást
2023. márc. 2. 14:48
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Tudom, prostiknak is, úgy hogy akkor hajrá!
2023. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Költözésnek hívják, igen :D
2023. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!