Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most akkor gazdag,vagyonos...

Most akkor gazdag,vagyonos embernek számítok?

Figyelt kérdés

Fél éve egy tragédiában elvesztettem a szüleimet.32 vagyok,testvérem nincs,családi cégünknél dolgoztam,mint kamionsofőr és fuvarszervező.Nemrég volt a hagyatéki tárgyalás,gondolataim összevissza kavarognak bennem mindenfele.

Fuvarozó céget örököltem kamionokkal,telephellyel,fix fuvarokkal.Családi házunkat itt Győr közelében,szüleim kettő kocsiját,egy nyatalót a Balaton északi partján,és volt egy farmunk kb 100 hektár földekkel,erdővel,gépekkel,alkalmazottakkal.

Egyszerűen besokkaltam nyakamba szakadt minden,irányítani kéne az embereket de azt se tudom mit csináljak.Tudom össze kell szednem magam,ügyvéd úr látta rajtam hogy szinte fel sem fogom ezt,felajánlotta a segítségét.

Érdemes lenne ezt az egészet eladnom és külföldre költözni új életet kezdeni vagy vegyek erőt magamon és csináljam.

Pár hét alatt annyit csináltam,legjobb barátommal átbeszéltem ezt,felvettem ügyintézőnek tanácsadónak magam mellé,mert úgy érzem ezt egyedül pár hónap alatt csődbe vinném.


2023. márc. 16. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eladni? Nemhogy vennél fel vkit aki segít az egészben.
2023. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ezt már egyszer megkérdezted.

Mi lenne, ha pszichológushoz fordulnál?

2023. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha eladod, akkor meg ott vagy a kezedben egy csomó pénzzel, amit folyamatosan emészt fel az infláció. Szemben azzal, hogy összekapod magad, és jön folyamatosan a pénz az egészből.
2023. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Mi lenne, ha nem füllentenél?
2023. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell venni egy szervező-vezetőt...valószínűleg a cégben van is rá ember, aki eddig is vitte. Fel kell osztani átlátható méretű darabokra a feladatokat, és a megfelelő embereket megtalálni vezetőknek.

Sok sikert!

2023. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy ne lett volna egy helyettes a családi cégnél meg a mezőgazdasági részlegnél, aki ne tudná, hogy mit kell tenni és hogyan.
2023. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
En eladnam a ceget. Annyi penzbol mar elvagyok amig elek, esetleg befektetnek abba amit konyebben tudok kezelni pl ingatlan.
2023. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem nem vagy vagyonos.


Ilyen hülye kérdést.

2023. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésnek mi köze a kifejtéshez?

Igen, gazdagnak számítasz, ha a 100ha föld a tiéd, máris van 200-400M vagyonod, nem számítva az ingóságokat a két vállalkozásban, és magukat a cégeket.

Egyébként ott sántít a dolog, hogy 100ha édes kevés ahhoz, pláne ha erdő is van benne, hogy olyan sok alkalmazott legyen.

Önmagában nehezen bírna el egy szakmai vezetőt pluszban, ellenben lehetne okosan csinálni, ahogy a fuvarozást is.

Ha nem bírsz bele energiát tenni, akkor add el egyben, mielőtt bedőlnek a cégek, mert akkor rengeteget buksz.

A haverokkal meg vigyázz, mert ki tudja érte-e hozzá, vagy csak kihasználja a lehetőséget

2023. márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A cégnél dolgoztál, szüleidtől örököltél, és “váratlanul rád szakadt”?!

😁😂

Az ilyen kamu sztorikkal mindig lebuktok, mert nincs hozzá logikátok sem, hogy életszerű mesével álljatok elő.

nov. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!