Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Diákszállón közös fürdőben...

Diákszállón közös fürdőben hogyan oldod meg ezeket?😵

Figyelt kérdés

A szobában 6an vagyunk.

1 fürdőre 6 fő jut, az egész kecó 18 fős.

Már gyomorgörcsben vagyok mi van ha átázom éjszaka (ez rendszeres) hogy fogok véres bugyit mosni előttük (meg egyáltalán hol, mert a mosoda is közös)

Szőrtelenítés???

Odamegyek mindenki elé odatartom a hónaljkutyát és nekiállok gyantázni?

Borotva fürdés alatt kizárt, rettenet erős a szőröm így jó ideje csak gyantázom. Kozmetikára nincs pénzem.

Ez külföldi cucc, azért nem lesz pénzem extra szolgáltatásokat fizetni.

De ezeket mások előtt hogy kell intézni?


2023. márc. 23. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
A bugyimosás tök természetes, mással is elő fog fordulni. A fürdő meg ha jól értem egyszemélyes? Megbeszéled a többiekkel, hogy mikor szabad a fürdő egy órára biztosan, és akkor bemész gyantázni. Ha sokszemélyes, akkor nem tudom, de biztos más is megoldja.
2023. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Mikor alszik mindenki, olyankor nem tudod elintézni?
2023. márc. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Há teszöl oda egy marék szalmát éccakára, aszt nem ázik átt.

A mindzsódat meg nem kölle borotválni, bundássan a legjobb.

2023. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
81%
Még sosem voltál kolis? Egyszerűen bemész a fürdőbe és elintézed. Ha hosszabb időt szeretnél bent tölteni, akkor előtte szólsz. Ennyi. Az átázással kapcsolatban próbálj ki esetleg menstruációs bugyit éjszakára vagy tampont + betétet (tudom, tudom, éjszakára ördögtől való de nekem és sokaknak semmi baja tőle, inkább, mint vértócsában ébredni).
2023. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom a többieknek is ilyesféle dolgai gondjai lesznek.

Nem kell szégyenlősködni.

Mi fiúk középiskolai koliba a hónalj és intim szőrtelenítést simán megoldottuk nem zavartattuk magunkat pedig a zuhanyzó nyitott 8 személyes volt csak válaszfallal.

De nem kell ezen agyalni a másik is menstruál és szőrtelenít.

2023. márc. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én se szégyenlősködtem, simán beszartam a zuhanyzóba.
2023. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tampon ÉS betét, így fixen nem ázol át, és normális cserénél semmi bajod nem lesz.


Egyébként meg bemész és mosol ha mégis átáztál - nem csak neked lesznek ilyen gondjaid, az egy fürdő viszont rhadtul kevés 6 emberre :(


Mi öten voltunk egyre plusz egy!!! wc. Na, képzelheted. Vagy felkeltél egy órával előbb, hogy legalább nyugodtan szrni el tudj menni, anélkül, hogy abban az ötpercben is hárman akarnának bemenni, vagy így jártál.

2023. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!