Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vasárnap szerintetek bunkóság...

Vasárnap szerintetek bunkóság nagyobb hanggal járó házimunkát végezni?

Figyelt kérdés
Például fűnyírás, favágás, stb.

2023. márc. 26. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
Csak délelőtt igen
Csak délután igen
54 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Bunkóság persze, mondjuk a panelben ezek szinte kötelező dolgok.

Mint például a falfúrás minden héten.

2023. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Bunkóság vagy sem, mindenki akkor oldja meg, amikor meg tudja. Nem mindenkinek van 8 órás irodai munkarendbe hétfőtől péntekig, még mindig jobb vasárnap délután kerti munkát végezni, mintha azért mennének hozzád panaszkodni a szomszédaid, hogy átér a gaz a kertjükbe.
2023. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

#2

[link]


Jobb ha akkor oldod meg, amikor elő van írva, mert munkaszüneti napokon zajongani csendháborítás...

2023. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Embere válogatja, van aki szerint igen és van aki szerint valamikor azt is meg kell csinálni.


Igazából van egy olyan személy aki csak is leginkább magával foglalkozik, őt nem nagyon érdekli hogy milyen nap van? Csak fogja magát aztán csinálja a dolgát és érdekes módon halad is mindennel is.

Ez a személy látszat szerint sikeres és több dolgot is elért már az életben.

2023. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
3. Ha pont egy olyan személyt jelentesz be akinek jól megy a szekér, vannak neki jó ügyvéd ismerősei akkor valószínűleg pórul fogsz járni.
2023. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
3-as, hiába van előírva valamikorra, ha csórikám hétfőtől szombatig 3 műszakban dolgozik és alszik felváltva és esetleg csak a vasárnapja szabad, ha meg akkor nem csinálja meg szerencsétlen a mindenkire való tekintetességével, akkor meg az lesz a probléma. Szerintem mindenki vissza tud venni egy kicsit az arcából és egy hónapban 1x elviselni, úgysem kell minden héten füvet nyírni, de legalább szépen rendbe van téve.
2023. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
#5 Nem tudom mit flexelsz itt mások ügyvédjével, mert csak a tényeket írtam le..
2023. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha valaki 3 műszakba dolgozik, pont ráfog érni hétköznap amikor jó idő is lesz hozzá.

Én pont azért vágom délben, lehetőleg hétköznap, mert van aki 3 műszakba dolgozik és délben csak hétvégén pihen az ember.

Akinek van fűnyírója az már olyan gazdag, hogy saját ügyvédje is van? :D

2023. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

#7:

Nem tudom, mit pattogsz, mint a kukorica, az #5-ös is csak a tényeket írta le.

2023. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

#9 Jól van, önérzeteske.. :)

Megint megy a tipikus "uooouuhhh nekem MINDENT szabad, amikor CSAK AKAROM!!!! mindenki más bekaphatja!" duma, mint itt általában. A gond csak az, hogy most pont nem megy az, amit és amikor akartok, mert jogszabályba ütközik, amiről tépjük a szánkat.

Hogy most erre valakinek az a reakciója, hogy "majd jól beperelnek a gazdagok", vagy éppen az, hogy "majd jól agyon vernek", irreleváns a kérdés szempontjából (meg úgy általában a való élet szempontjából is). Nem gondolod?


A kérdés az volt, hogy bunkóság-e zajongani, a válasz meg az, hogy nem csak hogy bunkóság, de törvénysértés is. Erre azt kontrázni, hogy irgum-burgum jól megjárod, ha járatod a szádat inkább csak a büdösproliság netovábbja. Arról meg nem is beszélve hogy minden létező kihágásra lehet alkalmazni ezt a "logikát", nem csak a zajongásra, de ez nem azt jelenti hogy minden létező kihágás megengedhető. Nem?


A hangos házimunka férjen bele abba az idősávba, amikor ezeknek az ideje van. Ha nem fér bele, akkor ez van... Mindenki meg tudja oldani.

(bár lehet csak én nem nőttem fel valami telepen)

2023. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!