Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Tatabányán élni?...

Milyen Tatabányán élni? Milyen ott az élet, és az ottani emberek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 14:36
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
24%

Gondolom tele van tatákkal legalábbis itt Kecskeméten rengeteg a kecske.

(Bocsi, tudom nem túl hasznos válasz,de szófosásom van🙈)

2023. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi kecske, mennyi mét, legyen neve Kecskemét!
2023. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm tényleg ezeket a felettébb hasznos válaszokat!

Nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni...ha meg nem tudtok, akkor lehet tovább menni.

2023. ápr. 4. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Undorító az a város. Mindig elkepedek, amikor vegigmegyek rajta. Rengeteg cigo, szegénység, prolik. Élmény lehet az a hely.
2023. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem teljesen így van már, persze van ilyen réteg is, de hol nincs?

Én Debrecenből költöztem fel és nagyon nem bántam meg.

Te honnan költöznél kérdező?

2023. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Hat.... Én olyan helyen lakok, ahol nincs ilyen kedves 5-ös Dx
2023. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A fekvése jobb mert erre vezet a bécsi út és vasút, de amúgy inkább Debrecen lenne itt - az 3X akkora város mint Tbánya. Másodrendű mint megyeközpont. Győrben több a lehetőség.
2023. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%
Kornyeke valogatja. En egy relativ bekes kornyeken elek. De sok rosszat nem tudok mondani. Cigobol vannak egy paran de nagy reszt mesztelep kornyeken. Plaza, ettermek, jo par nagyobb bevasarlo kozpont. Ha szorakozni akarsz akkor tatara kell nagy reszt menni. Munka lehetoseg az sok van az ipari park kozelsege miatt. Nem egy gyonyoru varos, de nem egy lepukkant fosfeszek.
2023. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia! Milyen Tb -n élni? Gondolom nem különösebb mint más hol Magyarországon, persze nyilván nem a fő város, de a lényeg, hogy alapvetően nem túl különleges, csendes, nincs túl sok minden tb-n, már mint ha a szórakozás részét vesszük, egyébként meg meg van minden ami alapból kell egy városban, kórház gyógyszer tár stb, tehát nem egy falu. Azt mondanám jó, bírom, hogy hegy veszi körül, ez elég menő szerintem, vannak szép helyek is azért, tanulási, munka lehetőségek is vannak bőven, főleg a gyárak miatt, ahogy írta is valaki, ez valóban igaz, és egy gyárban sok pozícióban is lehetsz szóval van lehetőség. Van persze egy pár rossz környék, de az hol nincs. Mondjuk nehéz írni úgy, hogy pontosan nem tudom mi célból kérdezed, ide fogsz költözni, vagy szükségből... vagy ha fiatalabb vagy akkor a szüleiddel? stb szóval ezek infók hiányában nehezebb azért válaszolni, de igyekeztem :D Egyébként milyenek az itteni emberek? hát ez is az, hogy most nyilván be mész egy kertváros spár ba ott érzed, hogy van gond, de be mész az új város mit tudom én Inter be vagy pennybe van különbség, más a légkör, de van kertibe is már penny hát érzed hogy társadalom alja, egyszerűen elképesztő, hogy milyen bunkó paraszt dolgozók vannak ott, és vásárlókról még nem is beszéltem. De amúgy, ha már boltok, akkor én inkább megyek tényleg Vértesszőlősre vagy Tatára tényleg. A plázát meg nagy ívben el kerülöm, sajna nagyon ilyen c tanya lett, sok mindenki megfordul... Ja amúgy igen, hát a vasút állomás elég gáz hely. szóóóval jaaa, jóóó végül is tb -n élni, csak szar az emberek miatt, de ez amblokk ilyen a földön bárhol, szóval itt ez a kiismerésről szól ennyi.
2023. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!