Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Velencei tó körűl élők, hogy...

Velencei tó körűl élők, hogy bírják ezt a tömegként hömpölygő biciklis áradatot?

Figyelt kérdés
Tegnap érintőlegesen arra kerekeztem az északi parton és majd leesett az állam mennyi bringás volt. Tisztára mint egy felvonuláson, tömött sorokban mentek egymás után olyan utcákban ahol amúgy emberek laknak. Engem ez megőrjítene! El is költöznék máshová ha ott laknék és megtehetném. Nem akartam elhinni, hogy a fél ország tavat kerűl..

2023. máj. 2. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Városiként mondom, hogy mi meg az autók végeláthatatlan sorát látjuk, halljuk, szagoljuk, és nem is csak nyáron. Azok még büdösek is.
2023. máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a kérdés célját, állítsanak csapdákat, esetleg lőjenek rájuk ? :-)
2023. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
A másik fele meg a gép előtt ül, gondja van magával, amit kivetít másokra és olyan értelmetlen kérdéseket kreál, ami semmilyen változást nem hoz az életébe. Inkább kerekeznék én is.
2023. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3%
#3 akkor miért nem kerekezel?
2023. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ok, csak amikor veszel egy kis kertes házat, hogy kiköltözz valami szép nyugodt környezetbe és egyszercsak az emberek tömegei megindulnak tavat kerülgetni a házad elött az kicsit agybaszó. Nem pár bringásról beszélek hanem szó szerint tömegről! Csóri nem tudott kiállni a saját kertjéből kocsival mert nem fért el a bringásoktól, azok meg csak özönlöttek, nem engedték el. Nem tudsz a házad elé ültetni semmit mert mindent letaposnak, szemetelnek. Több techobringás a zenét bömbölteti, némelyik be van baszva. A mentőt fél óra alatt 2x láttam mert egyik barom legázolja a másikat.

Ne mondja nekem senki, hogy ez így ok!

2023. máj. 2. 10:57
 6/27 Pillér2 ***** válasza:
21%
Költözz odébb.
2023. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

"veszel egy kis kertes házat, hogy kiköltözz valami szép nyugodt környezetbe"


Ki ez a hülye, aki a Velencei-tó környékére azt hiszi, hogy szép nyugodt környezet, amikor turisztikai szempontból kiemelt területnek számít?

2023. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ok, csak amikor veszel egy kis kertes házat, hogy kiköltözz valami szép nyugodt környezetbe és egyszercsak az emberek tömegei megindulnak tavat kerülgetni a házad elött az kicsit agybaszó."


Ez nekem pont olyan, mint amit az osztrákok csinálnak, akik non-stop panaszkodnak, mert a határ mellett élnek, és zavarja őket a nagy forgalom, ezért most baszakodnak a kishatárokkal.


Alapvetően az a probléma, hogy aki rossz helyre költözik, és ő próbálja ráeröltetni, hogy egy nem nyugis kis kertes övezet, márpedig legyen az.

2023. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Pff.. azért nem gondoltam, hogy még engem fogtok savazni itt. Megnézném mennyire viselnétek ha akis házatok elött egész nyáron kaotikus hangulat uralkodna! Rohadt önzőek vagytok!

Egyébként beírhatna ide egy helyi is, hogy ők hogy élik meg ezt. Eredetileg is erre lettem volna kiváncsi és nem a beszólogatókra.

2023. máj. 2. 11:59
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy eldugott zsákfaluhoz képest ez elviselhetetlen nyüzsgésnek számít. De péládul a budapesti tömeghez és zsivalyhoz képest maga a megváltás. Nézőpont kérdése.
2023. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!