Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi bajom lehet, ha (mivel...

Mi bajom lehet, ha (mivel panelban lakom) kimegyek sátrazni napközben pár órára?

Figyelt kérdés

Még csak hajléktalanokat láttam, akik ilyesmit csinálnak. De sok a szúnyog kint, ma is 45 perc alatt 2 óriási csípésem lett talpig beöltözve.

Rendőr nem hiszem járőrözik a lakótelepen, de mi van ha valaki kihívja, hogy egy hajléktalan vagyok?


2023. máj. 20. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
keress egy helyet, ahol tábla jelzi a táborozást. ott nyugodtan lehet sátrazni, bár lehet fizetni kell érte. Az ilyen helyeken nem fog zavarni senki.
2023. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki kihívja rád a rendőröket és kijönnek semmi nem fog történni. Max megmondják hogy menjél haza, de lehet ez se történne meg. De nem hinném hogy bárki kihívná a rendőröket emiatt.

Lakótelepen nőttem fel. Gyakran játszottunk kiterített pokrócokon a füvön hosszú órákon keresztül. Senkit nem zavart. Csináld nyugodtan.

2023. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Satrazzal nyugodtan.

Latszik rajtad nyilvan,h nem vagy mocskos csoves rengeteg cuccal.

2023. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hova mennél ki és minek kell sátor pár órára?
2023. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Micimacko67 ***** válasza:
37%
Egyetlen kérdés csak...Miért tennél ilyet?
2023. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Elvileg nem szabad csak úgy, ezért elképzelhető, hogy akad valaki, akinek nincs jobb dolga, mint rendőrt hívni rád.

Nekem is eszembe jutott, mivel lakásban élünk, viszont füves terület mellett.

Próbálkozz inkább kempingekben, vagy nézz utána a vadkempingezésnek.

2023. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a déli határ déli oldalára sátorozni az erdőbe. Nem te leszel ott az egyetlen. Persze csak ha nem zavar az éjszakai lövöldözés.
2023. okt. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!