Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nincs igazam ? Miért engedik...

Nincs igazam ? Miért engedik el mikor tudják,hogy milyen ?

Figyelt kérdés
A lépcsőházban minek kell el engedni a kutyát,mikót tudják a gazdai ha meglátja az enyémet rohan utánunk. Nem egyszer volt már rá eset,hogy az ő kutyájuk össze ugrált,nem hívják vissza max egy laza bocsi... vagy majdnem ki kellet rugdosnom az ajtómból mert jött volna be utánunk. Szerintem hallották mikor ki fakadtam miattuk nem egyszer azóta meg vannak sértődve és nekik áll feljebb ! Volt ,hogy ki szakadt a harisnyám,tiszta sár lett a kabátom,de ha ki nagyobb kárt okoz,ki fogom velük fizettetni !
2023. jún. 18. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazad van. Szólj a közös képviselőnek. A legtöbb társasház házirendjében benne van, hogy kutyát csak pórázon szabad a közös területekre vinni.
2023. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De, igazad van, és én még kutyabarátként is rúgtam le magamról neveletlen kutyát.


A gazda meg vernyákoljon, nem érdekel.

2023. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!