Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Videken miert jarnak az utcan...

Videken miert jarnak az utcan telefonnal zenet hallgatva 100-as hangeron?

Figyelt kérdés
Vettem egy hazat videken 95 millio ftert es itt jarnak zenelni... Nem lehet nyugodtan megenni egy szelet kenyeret vagy aludni, mert van amikor este jarnak itt
2023. jún. 20. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem a vidék sajátossága, a főváros ugyanúgy teli van velük, csak vidéken, a csendes utcában feltűnőbb, amikor a madárcsicsergést felváltja a kisgrófó.
2023. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Bp belvarosaban csend van pl az 5. keruletben. Ott magas a telekar szerencsere ….
2023. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

mert kell a fogyatékossági támogatás xD

süketek akarnak lenni xD

2023. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Fontos volt kiemelni h 95 millióért xD
2023. jún. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Nehogy abban a tévképzetben élj kérdező, hogy ez vidéki sajátosság, ill. találmány. Pesten a kisebbségre jellemző magatartás már huzamosabb ideje, hogy birtokba veszik a tömegközlekedési járművet és feltűnési viszketegségükben térzenével, testnevelési bemutatóval, hangos "okoskodással" mulattatják egymást. Betegek, ha azt észlelik, hogy nincsenek középpontban, senki nem figyel rájuk.

A napokban már egy korombeli - és nem a kisebbséghez tartozó - vadember is ott bömböltette a zsebében a "zenét", - amire rajta kívül szerintem az égadta világon senki nem volt kíváncsi.

Az egymást követő három ledolgozott 12 órás műszak után - korán - örültem, hogy le tudtam ülni viszonylag kulturált ülőhelyet találva a buszon, amelyet kénytelen vagyok használni adottságaimból, lehetőségeimből adódóan és beleéltem magam, hogy piheghetek egyet nyugiban.

NEM!

Az ügyeletes hülyének kötelező jelenése van ezekben a helyzetekben (is)!

Kívántam is magamban mindenféle földi jót neki, - teljesen felesleges bármilyen formában is jelezni az ilyeneknek, hogy nem vagy kíváncsi a külön műsorukra, mert lepereg (jobb esetben).

2023. jún. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Mostanában a kerékpáros disco a "menő" - a Budapest nevű emberkertben...
2023. jún. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Cigányok
2023. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!